Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » PMS magas vérnyomással, lehet...

PMS magas vérnyomással, lehet így fizikai munkát végezni?

Figyelt kérdés
Takarítok.Bár munka közben vannak beiktatva kisebb-nagyobb pihenők, néha mégis nagyon kifáradok.Úgy érzem, nincs jó állóképességem, sosem voltam edzett.Pár éve gyakran felmegy a vérnyomásom,leginkább menstruáció előtt és alatt.Alapból 120-140 között mozog, de ilyenkor felmegy 145-160 ig is.Viszont ha sok a munka és kimerítő, úgy vettem észre, az is jócskán felviszi és nehezen megy le, vagy egyáltalán nem.Szoktam mérni a vérnyomásom és észrevettem, hogy a bétablokkoló nem hat , amikor PMS-tünetekhez kapcsolódva van magas vérnyomásom.Ilyenkor van úgy, hogy emelt adagot veszek be a bétablokkolómból és semmi javulás.Ilyenkor erősebb fizikai igénybevétel után puffadok, alig kapok levegőt és gyengeséget, remegést érzek, alig vonszolom magam.Orvos már sokszor látott az utóbbi évek alatt, de nem találtak semmit.Meg fogom nézetni a hormonjaimat, mert azt még nem nézték és gyanakszom arra, hogy ott is lehet baj.Esetleg az lehet probléma, hogy keveset iszom? Tényleg felviheti ez a vérnyomást? Sajnos nem kívánok inni, főleg a vizet nem, hányingerem lesz asima víztől, de ízesítettet sem kívánom.Citromfű+galagonya teát iszom.40/N .Viszonylag egészségesen élek, káros szenvedélyeim nincsenek.Van Frontinom, de sosem mertem tartósan szedni.Ki merjem próbálni ha felmegy a vérnyomásom, kiegészítésként?
2016. okt. 10. 21:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!