Hogy nyeljem le?

Figyelt kérdés
Kaptam egy 16 db os dalacin kapszulákat amit vízzel nyelek le de nagyon nehezen akar... vagy csak én nem merem hogy nyeljem le hogy me kelljen erőlködni már csak 12 van de mindel ezt tegyem elrágott étellel nem lehet lenyelni vagy hogy tegyem nagyon félek nagy darab. 12F

2016. okt. 19. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
ne keresztbe álljon a nyelveden akkor könnyen lecsúszik vizzel
2016. okt. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem hisztizel, akkor lemegy, mert a kapszula fala síkossá válik a vízben és nem tapad oda sehová.
2016. okt. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm a választ második először csinálok ilyet és nem a legkönnyebb nem vágom le csak így csak úgy majd ha megvab mind már tudom hogy kell nem hiztizek ez miatt
2016. okt. 19. 21:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Naponta 2- ot kell csak beszedni étkezés közben! Nehogy beszedd egy nap alatt mindd! Amúgy vizet öntesz a szádba félig utánna vedd a kapszulát be és a vízzel együtt nyeld le gyorsan. Ha kezd fájni a gyomrod vagy a nyelőcsöved,akkor hagyd abba,mert okozhat fekélyt.
2016. okt. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne égess ki, nyerd le azt a sz.rt es kesz
2016. okt. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is itt tipródom 2 napja, már a mérete elriaszt, nem merem a számba venni, nemhogy lenyelni.
2016. okt. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!