Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez a szorongás miatt van?

Ez a szorongás miatt van?

Figyelt kérdés
3 hete voltam vérvételen, és nagyon izgulok az eredmény miatt. Sokat fáj a fejem, hányingerem van, szédülés is szoktam. Az utóbbi 1-2 napban aludni sem tudtam szinte egész éjszaka. Ezek lehetnek attól hogy nagyon izgulok az eredmény miatt, és emiatt szorongok? Másnak is volt már hasonló?

2016. júl. 18. 07:26
 1/3 anonim válasza:
Egyáltalán nem biztos, de előfordulhat
2016. júl. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek a szorongás tünetei. De milyen vérvételi eredmény az, ami 3 hétig készül?
2016. júl. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sima vérvétel. Az orvos aki meg csinálja csak egyszer rendel a héten... Múlt héten meg elfelejtette.. Pff...De elvileg holnap már megkapom. Csak nagyon izgulok miatta ennyi az egész, mert nekem most csinálnak először ilyet. Az agyam meg már kombinál, mindenféle az eszembejut, hadd ne mondjam mik. De anya mondta, hogyha komoly bajom lenne már rég kiküldték volna... 16/L
2016. júl. 18. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!