Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csak nálam folyik le mindig...

Csak nálam folyik le mindig ugyanúgy a megfázás?

Figyelt kérdés

Általában este szokott jelentkezni a első legapróbb tünet, elkezd fájni a torkom, utána jön egy érzés ami miatt rossz nyelni és legszívesebben kiköpném mindig a nyálamat. :D Utána a rekedtség folyamata kezdetét veszi, 1-2 napra enyhül a torokfájás és inkább a bedugult orr és orrváladék kerül előtérbe, és nálam ez úgy szokott lenni hogy 1 napig a bal orrlyukam van bedugulva másik nap meg a jobb. Harmadik napon arra kelek, hogy tele vagyok azzal a zöldes sárgás váladékkal, szó szerint ömlik az orromból meg folyamatosan köhögöm fel és nyelem le. Az orrom ekkor már tiszta sebes és fájdalmas orrot fújni, de ezzel a sok váladékkal le is cseng az orrváladékos téma és jön a rekedtség. :D Ekkorra már elég durván be vagyok rekedve és alig tudok beszélni, olyan a hangom mint egy láncdohányos alkoholista bácsinak, ez tart egy 3-4 napig és szép fokozatosan elmúlik és eddigre már az orromon is begyógyul a seb.

Esküszöm amióta az eszemet tudom nálam így zajlik le a megfázás, ne tartsatok betegnek hogy így elemzem magam meg minden, de ezt évek alatt figyeltem meg.


2016. nov. 2. 14:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!