Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ugye ez nem lehet tüdőrák?...

Ugye ez nem lehet tüdőrák? Van amikor nehezen kapok levegőt. (Többi lennt)

Figyelt kérdés

Van amikor nehezen kapok levegőt. De ez csak akkor tűnik fel amikor nincs dolgom. Pl nyári szünetbe vilt ilyen parám. Meg most őszi szünetbe. Vilt egy elég nagy megfázásom akkor nagyon köhögtem és attól is megilyedtem, hogy már amikor egy hete kigyógyultam még akkor is köhögtem. Meg tesin is futáskor nagyon jól futottam de utána alig kaptam levegőt, annyira köhögtem. Megfázáskor voltam orvosnál, nem küldött tovább, hogy tüdő gyulladásom lenne. A tüdőgyulladás az ugye nem tud elrákosodni? És van olyan, hogy amikor nagyon nagy levegőt veszek és az orromon fújom ki akkor fájnak a bordáim. Meg mintha amikor a számon veszem a levegőt mintha nem lenne annyi, vagyis nem kapnék úgy levegőt mint régen. Ez miért lehet? Attól is lehet, hogy csak beképzelem magamnak?

Előre is köszi a válaszokat.



2016. okt. 31. 07:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet pánikolsz és attól vannak a légzési gondjaid, érzeted, persze lehet allergia is.

Attól nem kell megijedni, ha megfázás után elhúzódik a köhögésed, szinte mindenki így van ezzel, van aki 1 hónapig is köhög utána. Ha tüdőgyulladásra utaló tüneted lett volna, akkor a háziorvos elküld röntgenre.

Ha kevés a levegőd belégzéskor, akkor menj el egy allergiavizsgálatra, és ha ezt kizárták, akkor nyugodj meg végre és ne figyeld magad, ne képzelj be halálos betegségeket.

2016. okt. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ez most megnyugtatott. Csak azért paráztam be mert mindkét nagyszülöm tudőrákban halt meg. De köszi a választ :)
2016. okt. 31. 07:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A tödőgyulladás nem rákosodik el. Egyébként a tüdőrák 30 év alatt,főleg gyerek és kamaszkorban nagyon-nagyon ritka. Úgyhogy ezt felejtsd el! Az előző válaszoló mindent lól leírt. Csak annyit tennék hozzá,hogy a pszichés alapon kialakuló fulladás érzés nagyon gyakori. Lehet,hogy túlságosan figyeled magad?
2016. okt. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet panikroham, hiperventilaciotol ha ilyen erzesed van vegyel papirzsakut es lelegezz abba ameddig el nem mulik meg nem nyugodsz, nekem anno segitett szen-dioxid szint felbomlik es az agy beszűkiti az ereket ezert lehet nehez legzesi erzesed, legszomjad
2016. okt. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. És igen, van olyan, hogy unatkozok és akkor csak arra figyelek, hogy hogy lélegzek. Köszi a segítséget mindenkinek. Ha még valaki tudja esetleg leírja, hogy ennek milyen pszihés okai lehetnek?
2016. okt. 31. 09:54
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, túl egyszerűen hangzik. Foglald el magad. Kezdjél valamit csinálni, ami legalább fél óráig tart. Lecke, verstanulás, takarítás, bármi.
2016. okt. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Engem mindig elvisz a mentő. Ma is. Szervit nem igen találnak. 12 ève szenvedek mint a kutyák. Sokfajta nyugtatót szedtem és szedek. Sok pszihonál vtam. Hétfőn lehet befektetnek a pszichátriára. Nehézlègzés fulladás zsibbadás halálfélelem szédűlés nem alvás stb........ legalább 20 dokinál vtam minimum. Elegem van . Állandó táppénzek. Ez nem élet...
2016. nov. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak jobbulást. Már tényleg mindent próbáltál?
2016. nov. 5. 22:08
 9/9 anonim válasza:
Kösz. Most ilyen lélekbúvár féléhez járok egy hete. Elég rosszul vagyok most is. Holnapig csak kibírom aztán sztem befektetnek :-(
2016. nov. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!