Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti bevennétek a helyemben az...

Ti bevennétek a helyemben az antibiotikumot? Én kicsit tartok tőle.

Figyelt kérdés

Szóval, voltam tegnap dokinál, és mondtam neki (nem elsősorban ezzel mentem), hogy egy két hete gennyes váladék jön az orromból, most nem de korábban a fülem is be volt dugulva, meg feszített is. Erre írt fel, hogy nehogy elhatalmasodjon jelszóval antibiotikumot. Azi sandos 3 darabos, tegnap végig is futottam a papírját. Több része nem tetszik a mellékhatásoknak. Egy alapból szar a gyomrom, de tényleg folyton gyullad, fájnak a beleim, a sav miatt főleg talán, na mindegy, de félek, hogy ez méginkább tönkre tenné. Másik fele, bekavarhat a szívritmusba, amivel van néha bajom, nem tudom hogy hatna rám. Harmadik, mert persze a dokik sosem kérdezne semmit, mikor felírják, hogy elvileg meg kell beszélni a gyógyi szedését, ha pszichiátriai problémád van. Nincs pszichózisom, csak depis vagyok és kényszeres, most az mennyiben befolyásolhat engem? Kimászok majd tőle az ablakon, vagy mi? :D Am a para, hogy most még egyesül is leszek teljtesen a hétvégén, amikor be akarom szedni. Leginkább egyébként attól félek, hogy kicsinálja az emésztésem. Van probiotikumom persze, szedném is mellette, de elég lehet az ellen amiket ír?

Szerintetek érdemes bevennem?


2016. nov. 18. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy 3 napos kúrától ezeknek a mellékhatásai nem igazán tapasztalhatóak. Ha a gyomrod rossz, probiotikummal szedd be.
2016. nov. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Probiotikumot az első szem antibio bevétele előtt kezd el és nem lesz semmi baj.
2016. nov. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy írták nem lesz semmi baj,ha szeded a probiotikumot,depressziónál nem az állapotot rontja,hanem a depresszió elleni gyógyszerek hatását befolyásolhatja. Viszont a leiratot ne olvasgasd. A gyógyszerek leiratában számatalan (sőt a legtöbb) olyan dolog szerepel,aminek a fele sem igaz,csak a gyógyszercégek így előzik meg a pereket.
2016. nov. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ettől a gyógyszertôl volt véres nyàkos székletem a múlt héten,igaz nwm szedtem probiotikumot.
2016. nov. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én végül rászántam magam, és bevettem. Előtte 3 és után 3 órára rá is vettem be egy probiotikumot, meg vettem Danone joghurtot is, így veszem be majd mind a hármat, remélem nem lesz nagy gond... bár most még parázok, hogy nem e jön ki valami mellékhatása ennek a szarnak :D


Utolsó, azóta már helyre rázódott a bélrendszered? A doki mit mondott, tartós problémát okozott, vagy elmúlik majd rövid időn belül?

2016. nov. 18. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!