Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem értik meg az iskoláb...

Miért nem értik meg az iskolában, hogy nem akarok és nem tudok vért adni?

Figyelt kérdés

A héten lesz véradás és mindenki megy, úgymond kötelező, mert az ofő hajtja és nagy véradó. Pár ember nem megy, de ők is azért, mert nincsenek 18 évesek, kb. 3-an.

Vérszegény voltam és lehet most is az vagyok. Valamint eddig minden kicsi vérvétel után nagyon rosszul voltam. Nem akarok kockáztatni, mert akinek nincs ilyen gondja, ő is kiszokott dőlni.

Egyszerűen nem értik meg, valamint ötöst is kap, aki elmegy. Múltkor a bizonyos tanár röhögött rajtam, hogy félek biztos, csak én nem megyek stb.

Tizede ember nem menne el, ha nem kapnának érte ötöst. Egyébként gimnáziumról van szó.


2016. nov. 19. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld angolul, vagy oroszul.
2016. nov. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon nem értik meg, már azt is kitalálták, hogy biztos altatót szedek vagy drogozok.
2016. nov. 19. 18:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Menjél el, és a nyilatkozatra írd fel, hogy vérszegény vagy. Akkor az egészségügyisek nem engednek vért adni. Vagy hozd be a kórlapjaidat a vérszegénységről, ezzel bebizonyíthatod, hogy miért.
2016. nov. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez hülyeség senkit nem lehet kötelezni vért adni! Én frontint szedek 18 évesen és nem adhatok vért meg nem is akarok adjon az aki akar!
2016. nov. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Itt is mindenki erre gondol. Nincs papírom róla, de ájultam már el vérvételtől is, pedig ott egy kémcsőnyit vesznek csak le, nem fél litert.

Az is igazságtalan, hogy ezért kapnak ötöst matekból. Aki egészségügyileg nem teheti meg, hátrányban van, nem erről kellene szólni az iskolának. Ezért kiröhögni valakit, főleg egy tanártól, meg egy vicc.

2016. nov. 20. 16:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor elmész, de azt nyilatkozod, hogy nem vagy alkalmas, és nem vesznek tőled vért. Előtte azonban beszéld meg velük, hogy téged egyedül hívjanak be, ne legyen senki más az osztályból. Nehogy legyen tanú.
2016. nov. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!