Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha vért akarok...

Mit tegyek ha vért akarok látni ahogy folyik, eddig úgy oldottam meg, hogy magamat vagdostam de lenne olyan módszer ahol esetleg állatokat vagdoshatnék ilyesmi?

Figyelt kérdés

2012. nov. 23. 21:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
azonnal takarodj pszichológushoz
2012. nov. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
igazából nem rólam, hanem a barátnőmről van szó de így egyszerűbb volt kiírni és nemfogom aztmondani a barátnőmnek hogy üljön be egy diliházba de tényleg sújos nála ez az ügy ...
2012. nov. 23. 22:04
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem arra születtünk, hogy vért lássunk.

Először magadat, aztán most ez már nem elégít ki, akkor állatokat , ha már ez sem akkor másik embert. Ezek a lépcsőfokaid, amit be fogsz járni. Kérj segítséget, csatlakozom az első hozzászólóhoz - és minél előbb!!!

2012. nov. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok. Akkor segíts neki, vagy szeretnéd végig nézni, hogy mivé válik. A pszichológus nem diliházban dolgozik.

Nem pszichiáter ajánlottunk első körben! Nem egy és ugyanaz a kettő. Ha a pszichológus úgy ítéli meg, akkor javasolja, hogy keressen fel pszichiátert.

Egyébként nem hiszem, hogy a barátnőd jól érzi magát a saját bőrében, nagyon sajnálom őt. De ennek ellenére ezen a megkezdett útján nem támogatnám.

Borzasztóan nehéz Neked, de lehet hogy hallgatna Rád.

2012. nov. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Már vagdosta magát párszor még mielőtt összejöttünk mióta együtt vagyunk nem csinálta de néha rájön a vágy és ezért írtam hogy mit tehetnék hogy csillapítsam a vágyát de ne is tegyen kárt magában, ezért írtam, hogy szerintem valami állaton kéne vagy valamin nem tudom, kétségbe vagyok esve
2012. nov. 23. 22:17
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
Menjen vágóhídra dolgozni...
2012. nov. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
mindenképp menjen orvoshozé. Ez nem nomrális.
2012. nov. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindjárt gondoltam, hogy nem magadról írsz, a kérdéseddel elárultad magad. Ugyanis nem értetted a lényegét. Akik vagdossák magukat, azok nem azért csinálják, mert vért akarnak látni, hanem egészen másért, amit úgysem fogsz egy pár szavas magyarázattól megérteni, és nem is lehet segíteni rajtuk azzal, ha állatkínzót akarsz csinálni belőlük. A többségük valószínűleg nem is lenne hajlandó összevagdosni egy élő állatot, ahogyan egy másik embert sem. Lehet, hogy neked ezt mondta, de csak mert rövidre akarta zárni a dolgot és nem szeret beszélni róla.


Vedd rá, hogy forduljon szakemberhez, ez az egy, amit tehetsz érte.

2012. nov. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Még hozzáteszem, hogy egyebek között azért nem beszélnek róla az ilyen lányok, mert az emberek többségének a diliház jut eszébe róla, és ezt joggal nem akarják hallani, és nem teszik ki magukat ilyen szintű kommunikációnak.
2012. nov. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Ilyenkor egyáltalán nem az a megoldás ,hogy más élőlényeket (állatokat,más embereket stb.) bántunk! Szólj a szüleinek mert ez már nagyon súlyos eset...az én ismerősöm is ilyen volt és szóltunk a szüleinek ..elvitték orvoshoz és mondta az orvos ,hogy ha később vittük volna (mivel annyira rosszul volt már lelkileg) ,akkor lehet ,hogy meg is ölhette volna magát!
2012. nov. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!