Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történhet ilyenkor velem?...

Mi történhet ilyenkor velem? Pánikrohamom van?

Figyelt kérdés

Nyugisan sétálgatok, vagy teszem a dolgom, nem gondolok semmire, majd a jó közérzetből pár perc alatt olyan szintű hányinger, belső remegés, szívdobogásérzés keletkezik, hogy meg kell állnom pár percre (bárhol) és el kell húzódnom az emberek közeléből, de utána fél órán keresztül is csak támolyogni tudok. Az embereket, társaságot sosem kedveltem igazán, de ennyire rosszul még sosem éreztem magam, most meg egy hét leforgása alatt ez a harmadik eset. Orvosnál voltam, vért vettek, ultrahangra elküldtek (vakbél gyanú, mert néha beszúr a jobb oldalam), de pár vesekövön kívül semmit sem találtak. Ráfogták a stresszre.


Tényleg kialakulhat a folyamatos emberekkel szemben tapasztalt csalódás, kitaszítottság érzés és balszerencsék idei sorozata hatására ilyen rosszullét? Tapasztalatok valakinek? Vagy a vesekő okoz valami görcsöt? De annyira meg nem nagy a fájdalom...


25F


2016. nov. 21. 16:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Természetesen nem szeretnék gyógyszereket szedni, hacsak nem muszáj. De nem hiszek bennük, úgy meg még feleslegesebb. Én magam szeretném legyőzni. Köszönöm az eddigi tippeket és válaszokat! Csúnya dolog ilyet írni, de megnyugtató tudni, hogy ez nem egyedi probléma, hanem a mai világban sűrűn előfordul.
2016. nov. 21. 21:31
 12/13 anonim ***** válasza:

Bizony, a modern kor divatbetegsége. Ennek is megvan az oka, ez a rohanó életmód. És még valami, az ima is segíthet! :D Mindegy mi, csak bízzál benne. Egy barát is nagyon jót tenne, akinek kibeszélhetnéd ami benned van, oldódna a feszültség.

A gyógyszerek nem értenek meg, nem kérdeznek, nem éreznek, csak kiütnek és K.O leszel.

Sok sikert!

2016. nov. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Gyógyszerek és alkohol nélkül igazi sikersztori, ha megoldom. :) Barát nemigen van, elég antiszociális vagyok.
2016. nov. 21. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!