Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nincs önbizalmam. Mit tehetnék...

Nincs önbizalmam. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

2016. nov. 23. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Pcihológus
2016. nov. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Végezz légzőgyakorlatokat!
2016. nov. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 K...László ***** válasza:
Nincs vesztenivalód, mert egy genetikai hulladék vagy és senkinek sem kellesz, senki nem foglakozik azzal, hogy mit csinálsz, mit mondasz. Úgyhogy téged nem kötnek a szabályok, mint másokat. Bármit megtehetsz, bármit mondhatsz bárkinek, és akár zöldre festett farokkal is rohangálhatsz. Gondolj erre, és légy gátlástalan!
2016. nov. 25. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Korod és nemed ismeretében talán korrekt választ is tudnánk adni.
2016. nov. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fodor István Ferenc ***** válasza:
Fog az menni! Csak arra vigyázz, hogy ne legyen belőle önteltség! Értem alatta, hogy az önbizalom csak egy bizonyos fokig "egészséges". Tudni kellene azt is, hogy hány éves vagy, mert ha mindent beveszel a felnőtteknek, akkor soha nem hiszel a magad igazságában (ha tizenéves vagy!). Paradoxonnak tűnik, de mégis van benne igazság, hogy "adok egy tanácsot: ne fogadj el tanácsot senkitől!"
2016. nov. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A saját példámmal tudok segíteni, nem mindennapi, de működik. Nekem sem volt önbizalmam, sokáig azt hittem, hogy ronda vagyok, trampli vagyok, (pedig akkor már rendszeresen futotam de volt rajtam még pár kg felesleg) és hogy senkinek sem kellek, még a saját férjemnek sem. Aztán egy bulin jött egy pasi, aki tőlem 8 évvel fiatalabb, és kicsit piásan ugyan, rámnyomult. Csak szex volt, de én kellettem neki. És elmondta, hogy szexinek tart, és jó nőnek tart, és szép a szemem, jó a testem, stb. Szexeltünk, és ez valamennyire visszahozta az életkedvemet. Igen ez, egy szex egy tőlem fiatalabbal :-) Ezután volt lehetőségem egy ingyenes smink tanácsadásra, ahol kisminkeltek, és elmondták milyen színek állnak jól nekem, mit hogy csináljak, hogy természetesnek tűnjön. Korábban nem sminkeltem, de akkor bevásároltam sminkekből. Fodrászt is váltottam, egy vagány csajhoz járok, aki látta, mi áll jól nekem.

Ennyi. Ja, és egy jó melltartó kellett még, és kicsit kivágottabb felsők. Ez 3 éve volt. Azóta is folyamatosan kapom a visszajelzéseket, hogy milyen jól nézek ki. Sosem hittem volna, hogy 30-as pasiknak is tetszeni fogok valaha, ráadásul a férjemmel is úgy vagyunk, mint a kapcsolatunk kezdetén, ha megjelenik velem, sokszor hülyéskednek vele, hogy ez a szép nő mit keres mellette :-) Szóval, ennyi. Változtass magadon, és hidd el, hogy semmivel sem vagy kevesebb, mint más. Erősíteni kell a pozitív dolgokat magadon, és háttérbe szorítani a negatívabbakat. Aztán egyik dolog vonzza a másikat. Ja, 48 éves vagyok.

2016. nov. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Van olyan ember, aki nem egy szuperhős, mégis úgy gondolod, hogy nem gáz? Hát hidd el, vannak olyan emberek, akik szerint te sem vagy gáz, még ha nem is vagy egy szuperhős. Pl engem sokkal jobban zavar egy pattanás a saját orromon, mint a másén. Abban bízok, hogy ezzel más is így van. olyan emberekkel vedd körül magad, akik szeretnek.
2016. nov. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!