Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék a depresszióm és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék a depresszióm és az alacsony önbizalmam ellen?

Figyelt kérdés
2014. aug. 12. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
orvos, antidepresszáns
2014. aug. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindenben csak a rosszat látom, még saját magamban is. Utálom magamat, nem szeretem magamat.
2014. aug. 12. 09:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Pszichológus ?

Lehet tudna segíteni, mindenesetre antidepresszánst ne szedj.

2014. aug. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mégis mit segíthet egy pszichológus?
2014. aug. 12. 09:18
 5/6 anonim ***** válasza:
mi váltotta ki? mennyi idős vagy? mióta tart?
2014. aug. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom mivel a párkapcsolatokhoz írtad elhagyott a barátnőd... A depresszió ellen igazából csak te tudsz segíteni bogyók nélkül, kell keresned egy barátot, ha nincs akkor kösd le magad, próbálj meg egy picit szórakozni, vagy csak sétálni, nekem ez segített, majd elpakoltam a barátnőm holmijait, ezzel jobban tovább tudtam lépni, de még mindig fáj, de nem vészes. Önbizalmad megjöhet bármikor, talán sport vagy valamilyen tevékenység amiben jó vagy, vagy csak menj emberek közé.
2014. aug. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!