Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek az ellen hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az ellen hogy ne gyűlöljem saját magam és hogy legyen önbizalmam?

Figyelt kérdés
Utálom saját magamat. Külsőre és belsőre is. Nem vagyok egy nagymenő nő akinek a képeit százan like-olják Facebookon. Csendes és visszahúzódó vagyok de akik kedvesek hozzám azokkal eltudok beszélgetni. Az iskolában is kicsúfoltak amiatt mert csendes vagyok. Igaz a gimi óta van egy barátnőm de ő vele is összevedztem már. Pasikkal se volt szerencsém. Hiába a kedvesség mégis elhagytak ok nélkül, meg se magyarázták. Nem vagyok kövér, a hajam nincs festve, fehér bőrü vagyok. Ezt cikinek érzem mert a barna bőrszínű nők szebbek. Igaz smink nélkül sincsenek nagyon bőrhibáim. Nincsenek műdolgok rajtam pl. műköröm. De nem tudom miért még se keltem fel senki figyelmét.
2014. máj. 27. 12:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
én ugyan ilyen voltam gimiben, sőt 20 éves koromig kb, csak fiúban most így 20 évesen rájöttem hogy szar az életem és változtatni kell, így hát számot vetettem a jó és rossz tulajdonságaimmal és javitottam magamon ugymond, fontosak a barátok nagyon, különben ha van ekdved erről részletesebben beszélni akkor írj egy privátot hátha jobb belátásra térítelek :) 20f
2014. máj. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Az enyémet már most felkeltetted. Az ilyen lányokat szeretem.

Rossz környezetben mozogsz.

Hány éves vagy?

2014. máj. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Vagy követnem kellene a többi nőt? Műkörmöt, műszempillát kéne magamra tetetnem és be kellene festetnem a hajam?
2014. máj. 27. 12:43
 4/21 anonim ***** válasza:

Azért nem kelted fel senki figyelmét mert visszahúzódó és csendes vagy. Nincs ezzel probléma, próbálkozz társkereső oldalakkal ha pasit szeretnél magadnak.

Viszont, addig nem leszel egy kapcsolatban sem boldog amíg egyedül nem vagy rá képes. Igenis ki kell békülni magaddal minden téren. Erre vannak személyiség fejlesztő könyvek, és cikkek a neten. Keress rá önbizalom fejlesztésre, stb. Ha tisztában vagy a problémával és hajlandó vagy változtatni akkor az első lépést megtetted.

2014. máj. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Meg járjak szoláriumba hogy barna legyek?
2014. máj. 27. 12:44
 6/21 anonim ***** válasza:
Az nem segít ha része leszel a csordának, és szerintem sok férfi nem is vonzódik ehhez a kategóriához. Engem speciel kifejezetten taszít, mert általában ostoba nők vetemednek ilyesmire. Örülj neki hogy van egyéniséged, ez már eleve sokaknál egy pozitívum.
2014. máj. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nem kell barnának lenni! Engem pont nem érdekel, hogy mennyire fehér a bőröd. Persze ha téged ez ennyire zavar, akkor próbáld ki. Bár nem egészséges.

Nem ez a probléma kulcsa!!!

2014. máj. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ebből minden kiderül.
2014. máj. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Olvastam egy pszichológia témájú könyvben, hogy önbizalmat csak úgy lehet szerezni, ha olyan dolgokba ugrasz fejest amitől félsz. Így idővel rájössz, hogy valójában nincs mitől félned, így elkezd nőni az önbizalmad, ez meglátszik a kisugárzásodon és vonzod az embereket, mert szabadságot sugárzol feléjük. Beszélgess, kezdeményezz. Én is ilyen voltam, de azóta megváltoztam. Nem lettem nagyképű, csak tisztábban látok. És ami a legfontosabb, és ezt jegyezd meg!! - Ha nem teszel érte akkor NEM JÁR. - Nem fogsz megváltozni, ha félsz, ha nem mersz lépni, és akkor miért is várnád el, hogy több barátod legyen, vagy, hogy a pasid ne vegyen semmiben. Vedd kezedbe az irányítást. Pár konkrétum, önbizalmad növeléséért. Ha nem is vagy kövér vegyél kondibérletet, ot sok ember van, tudsz beszélgetni, segítéget kérni, h hogyan is kell 1 gyakorlatot megcsinálni, és máris ismerkedsz. Kezdj bele egy új sportba, vagy van egy csomó táncsuli, találj ki valamit. Ha pedig nem vagy hajlandó változtatni akkor fogadd el, hogy ilyen vagy és bizonyos dolgok NEM JÁRNAK. Farkastörvények vannak, nem fog neked senki segíteni.Neked kell megoldani a gondjaidat. Nahát de rövid lett :D
2014. máj. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? 20 alattinak tippelnélek.


Egyszerűen csak nincs szerencséd. Nagyon sokan (többek közt én is) az ilyen lányokat szeretjük. Ne kövesd a divatot, legyél önmagad. Akinek nem tetszik az igazi éned, előbb-utóbb úgyis továbbáll. Inkább lépjen le korábban, mint 40 évesen, miután van 2-3 gyerek, család, közös ház, közös élet, stb...

2014. máj. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!