Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet az, hogy minden...

Mitől lehet az, hogy minden éjjel 1/2 3-kor felébredek és már nem tudok elaludni? Kb.3-4 órát alszom összesen.

Figyelt kérdés

2016. nov. 24. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A májad ez időben dolgozik a legjobban. Ne igyál alkoholt, ne vacsorázz nehezet 18 óra után.
2016. nov. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1 és 3 óra között: A máj teljes erővel méregtelenít. Mellőzd az alkohol, vagy más káros anyagok fogyasztását ebben az időszakban.
2016. nov. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ideges vagy esetleg depressziós kellene neked egy jó kis altató :)
2016. nov. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
1#és 2#ez komoly? Én is így vagyok de semmit nem iszom alkoholt. Esetleg a kávé is számít ? Bár azt is csak délután 4 ig.
2016. nov. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
SEMENNYI alkoholt nem iszom, abszolút nem! Azt én is hallottam, hogy a máj dolgozik intenzíven ebben az időben, ...de mit kellene tennem, hogy ne ébredjek fel? Nem eszem sokat vacsorára, de van úgy, hogy baromi éhes vagyok, amikor felébredek, egy órát forgolódom, majd fölkelek enni valami keveset, utána jó esetben előfordul, hogy még 1-2 órát szendergek reggelig. Ez miért lehet?
2016. nov. 25. 19:12
 6/9 homo ludensz ***** válasza:
100%
Mondok egy dolgot s lehet hogy butaságnak vélitek. Azt kellene megnézni hogy "jó" helyen van e az ágyad. Bővebben ebbe nem merülök bele csak akkor ha ebben az irányban is vizsgálod a nem alvásod egyik lehetséges okát.
2016. dec. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
sajnos nem lehet máshová tenni az ágyamat, mert szűkösen vagyunk, - de régebben nem is volt gond, csak, amióta stresszelek... Van úgy, hogy már fél 1-kor felébredek, és addig csak 2,5 órát alszom, utána már csak ébren pihenek.
2016. dec. 18. 15:22
 8/9 homo ludensz ***** válasza:
100%
Esetleg ha bármilyen szűkösen is vagytok de ha mód van rá valakivel egy rövid időre cserélj fekhelyet. Próbáld meg mert az hogy stresszes vagy az nem fog csak úgy magától elmúlni,viszont a 3-4 óra alvás nem ellensúlyozza a 18-20 óra fennlétet. Előbb utóbb mentálisan majd fizikailag is kimerülsz.
2016. dec. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, ezt meg tudom csinálni, ki fogom próbálni. Köszi.
2016. dec. 18. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!