Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nincs kedvem semmihez?...

Miért nincs kedvem semmihez? Hiába szeretnék valamit alkotni, egyszerűen semmi erőm nincs egy ideje.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Először is mesélnék magamról. Régebben olyan típusú személy voltam, aki folyamatosan foglalkozott mindenfélével, szinte minden érdekelte, és szomjazta a tudást, ugyanakkor jól tudta magát érezni, és viszonylag független volt másoktól. Akkoriban szerettem mindenféle dologgal foglalkozni, például fényképezni, sportolni, emberekkel ismerkedni, új kézségeketkifejleszteni magamban... stb.


Ennek ellenére manapság folyamatosan azt érzem, hogy hazajövök az iskolából/munkából, majd semmihez nincs kedvem, vagy ha bele is fogok valamibe, akkor pár perc alatt abbahagyom. A fényképezést sem tartom már értékes időtöltésnek, és úgy érzem, hogy tehetségtelen is vagyok benne, hiába csináltam régen "jó" képeket. Régebben szerettem verset írni is, született is 1-2 egész jó, de már képtelen vagyok pár sornál többet írni, úgy érzem, hogy gondolkodni is képtelen vagyok...

Volt egy pár éves szomorú időszakom, ami körülbelül 3-4 évig tartott, ekkoriban főleg számítógépes játékokkal töltöttem az időmet, azóta viszont rájöttem, hogy mennyire negatív hatással van a személyiségemre, ezért abbahagytam, mégsem találok olyan érdekes tevékenységet, amely annyira le tudna kötni, mint a játékok... Talán ez lehet az oka, hogy nem érdekes számomra senki és semmi? Helyreállhat ez valahogyan?


Köszönöm a válaszokat, 20/F.



2016. dec. 2. 15:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Csökkent a tesztoszteronszinted. Ennek több oka lehet. Kevés mozgás, helytelen táplálkozás. Sok szója, sok növényi olaj, kevés állati eredetű zsír.
2016. dec. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!