Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal egyszerűen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pom.pom kérdése:

A párommal egyszerűen nem lehet kimozdulni egyfolytában rossz kedvű, unott, utálja az embereket, semmihez nincs kedve rohan még akkor is ha csak sétálgatunk. Ez normális?

Figyelt kérdés
Egyszerűen érhetetlen számomra hogy miért nem tudja megfogni a kezemet, vagy átölelni és úgy sétálgatni . Mit gondoltok?
2012. szept. 17. 19:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

hogy egy életképtelen egyed. Akit a helyedben meggondolnám hogy mennyire is kell nekem.

azért majd gondolkozz el ezen néha!

2012. szept. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
igen ebben a stádiumban vagyok.köszönöm a válaszodat :)
2012. szept. 17. 20:02
 3/15 anonim ***** válasza:

az a baj h vannak ilyen emberek, és az a másik baj ha képtelenek megváltozni, de hogy a kezedet sem fogja meg.


Az ilyennek 80-as paladin való nem egy nő.


már bocs.


Elárulnád, h mióta tart a kapcsolat?

2012. szept. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Vagy depressziós, és/vagy döglődik a kapcsolat
2012. szept. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
depis vagy vitamin hiányos
2012. szept. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem depis, igazából elég magának való az a helyzet, 1.5 éve vagyunk együtt ,de hol ilyen hol olyan fiatalok vagyunk még mind a ketten Ő 21 én pedig 18
2012. szept. 17. 20:09
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
akkor még elég fiatal vagy ahhoz, hogy talán ezt átrágd este és rájöjj, hogy érdemes új vizekre evezned vagy inkább benne maradsz ebben az örvényben ami téged is lehúzhat!
2012. szept. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
amit írsz, abból ítélve lehet h pszichiáterhez kéne mennie. sőt biztos. ha utálja az embereket, az enyhén paranoiás is lehet,de minimum depis. nem tudni az okát?
2012. szept. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok de ez nem jelenti azt hogy esetleges nem szeret téged, fogadd el hogy ilyen vagy dobd ki.
2012. szept. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én hasonló típusú vagyok, és nincs is ezzel semmi gond sem, legfeljebb nem vagytok egymáshoz valók! Annyira különbözik a habitusotok, hogy vszeg egy másikkal jobb lesz neked. Különben meg a lányok közt is vannak hasonlók mint ő, mert azok sem mind olyanok, mint te, úgyhogy ő is majd megtalálja a társát másban.
2012. szept. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!