Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt veletek már, hogy egyszer...

Volt veletek már, hogy egyszerűen semmi motivációtok nem volt semmihez? Egésznap aludnátok, fáradtak vagytok és kedvtelenek? Mert velem ez van. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 21. 17:24
 1/6 anonim válasza:
54%

Volt. Van is. De ezen az érzésen felül kell kerekedni. Keresni kell egy olyan elfoglaltságot, ami fizikailag lefárasztja az embert. Nekem például egészen jól bevált a kert kapálása. Szép idő is volt hozzá.

Egyszerűen csak erőt kell venni magunkon, és hasznos dolgokat kell csinálni. Olyan tevékenységet, amit valóban hasznosnak is érzel a motiválatlanság ellenére is. Olyan tevékenységet, ami lefáraszt.

Nekem ez a véleményem :)

2014. ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen.. én is azon gondolkodtam,h ha törik ha szakad elmegyek sportolni pl
2014. ápr. 22. 02:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Tudom ajánlani a "Hogyan váljunk motiválttá?" című Szcientológia tanfolyamot.

Ott megtalálod a kérdésedre a választ.

2014. ápr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rá keresek köszönöm, bár a szcientológiával vannak fenntartásaim de végülis 1 próbát megér
2014. ápr. 25. 20:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, volt. Ezt úgy hívják, hogy depresszió!


Nekem volt, amikor atomjaira törte egy lány a szívem 20 éves koromban. Ez ment 2 évig és csak sajnáltattam magam, rinyáltam és vártam a csodát. Aztán nagy unalmamban elkezdtem streetworkout-os videókat nézni, megtetszett és elkezdtem edzeni én is. Eleinte nem sok eredménye volt, mert csak csinálgattam, hogy eltereljem a figyelmem. Aztán egyre több önbizalmam lett, helyreállt az egom és szépen lassan rájöttem, hogy elcsesztem 2 évet az életemből egy olyan lány miatt, aki igazából meg sem érdemelt volna engem. (Nem nagy az arcom, de ez a helyzet állt fenn)


Szóval keress valami olyat, ami csak egy kicsit is érdekel, csináld kitartóan, legyen célod (!) és szépen lassan helyreáll az életed!

Én most folyamatosan célokat tűzök ki magam elé, mindig új kihívásokat keresek és próbálom túlszárnyalni magam mindenben.

2014. máj. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, fordulj csak a szcientológiához, az nagyszerű lesz :D
2014. máj. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!