Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tépem a hajam? Hogy szokjak...

Tépem a hajam? Hogy szokjak le róla?

Figyelt kérdés
Általában egy szálat egyenként, már kb fél éve ezt csinálom.Nem tudom, hogy ehhez tartozik-e, de a körmömet is rágom( ezt kicsi korom óta, erről csak kezdek leszokni, de ez más kérdés..) meg nagyon szoktam izgulni ha teljesítenem kell( főleg kisebb-nagyobb közönség előtt, még a saját osztályommal is így vagyok akár egy egyszerűbb felelésnél is) és az utóbbi év alatt jóval több stressz is ért.Hogyan tudnék leszokni erről a rossz "szokásomról"?
2016. dec. 6. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló esetem. Én nem mentem el pszichológushoz, így nem tudok tuti tanácsot adni, hanem én próbálom magam kontrollálni, máshol levezetni a feszültséget. Gondolj arra, hogy milyen csúnya lenne, ha esetleg egy foltban hiányozna a hajad.
2016. dec. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Gondolj arra hogy egyszer elfogy a hajad :)
2016. dec. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem nagyon "kóros", akkor lehet, hogy elég azt a részt összegumizni, csatot odarakni, és amint hozzáérsz, eszedbe jut, hogy nem szabad tépkedni.
2016. dec. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..Remélem sikerül.. :)
2016. dec. 7. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!