Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek? Már egy ideje...

Mit tegyek? Már egy ideje rossz a kedvem.

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mit tehetnék a probléma érdekében...Semmihez sincs kedvem, gyakran sírhatnékom támad. Néha (pl.: suliban, barátokkal) jókedvem van, de ez nem tart sokáig, mert utána megint elmegy a kedvem mindentől.

Utána olvastam pár helyen, ahol a fáradságra hivatkoztak. Igaz sosem voltam jó alvó, de napközben nem érzek fáradságot a kevesebb alvás miatt.

A stresszre is gondoltam, mert nemrég voltam nyelvvizsgázni és a szóbeli ugyan sikerült (amit nem értek, mivel nagyon izgulós vagyok, ami persze itt sem maradt el...) de a magnóhallgatás eredményére várnom kell még, ami szintén kétséges.

A problémam előtt sokszor viccelődtem, meg nevettem, de most már csak ritkán jönnek elő ezek a dolgok. Csak levertséget érzek.

Szóval, annak, aki járt már hasonló cipőben, vagy csak szimplán van ötlete a probléma forrására, annak a válaszát köszönöm! (Ja és kérem a negatív kommentelők kíméljenek!)


15/l



2016. dec. 14. 18:47
 1/2 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok! Nálam is az egyik fő ok a fáradtság! De az is hozzájárul elég keményen, hogy mostanában akikkel hosszasan beszélgettem (és éppen sikerült megkedvelnem) megszakították velem a kapcsolatot. Olyan egyedül érzem magam.
2016. dec. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnálom,remélem visszatalálnak hozzád!
2016. dec. 15. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!