Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » HAJHULLÁS. Szerintetek hogy...

HAJHULLÁS. Szerintetek hogy létezik az, hogy ennyire elfejlődött az orvostudomány de a hajhullásra még mindig nincs konkrét gyógymód?

Figyelt kérdés

2016. dec. 19. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
A hajhullásnak oka van. Az okok egy része gyógyítható, a másik része nem. Ez a betegségekkel is így van, nem?
2016. dec. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok dolog lehet a hátterében, túl összetett ahhoz, hogy egy bizonyos gyógymódot lehessen rá alkalmazni. Amivel én rögtön próbálkoznék az a vas és b komplex, valamint a szelén szintet megnézetném, a szelén szedést sokszor túlzásba visszük amit azonnal reagál a szervezet a hajhullással.
2016. dec. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Attól még, hogy a hajhullás eltörpül az olyan betegségek mellett mint pl. a rák, nem jelenti azt, hogy könnyebb rá gyógymódot találni. A hajhullás mögött legtöbbször hormonok állnak (pl. tesztoszteron - ezért is gyakoribb ez a probléma a férfiaknál), a hormonrendszer pedig nagyon bonyolult, beleavatkozni elég nehéz, és veszélyes is lehet.
2016. dec. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Én is pl a rákra gondoltam, azt még elhiszem, hogy nem gyógyítható (legalábbis hivatalosan, de ebbe most ne merüljünk bele) de a hajhullás nem tünik olyan nagy kihívásnak és mégis...
2016. dec. 20. 08:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolj bele mi lenne azzal a sok termékkel, kezeléssel stb. ha hirtelen megoldódna a hajhullás problémája :) Az emberek egója a legnagyobb mozgatóerők egyike, és nagyon nagy a nyomás a társadalom felől ebben az esetben is. Nem akarok jobban belemenni, de én úgy gondolom ha nagyon akarták volna már találtak volna rá megoldást.
2016. dec. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25 éves nőként nekem is ez a legnagyobb problémám... Kapok kezelést (az alapbetegségeimre is), de semmi. Az életemet teszi tönkre ez az egész, hogy fogok így párt találni, egyáltalán szorongás nélkül, normálisan élni? Jó lenne, ha erre is gondolnának.
2016. dec. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!