Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért illegális az MDMA? Van...

Miért illegális az MDMA? Van rá valami orvosi magyarázat?

Figyelt kérdés

2016. júl. 22. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert ha egyszer benyomod akkor utána olyan mintha az agy kapcsolótábláját fordítva raknák vissza. Túlságosan érzékenyen fogod majd felfogni a rosszat a világban. Mintha minden fájdalom téged terhelne. Sírsz hogy hová tart a világ. Vigyázni kell vele.
2016. júl. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak ez? vagy van még más is?
2016. júl. 25. 20:00
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez is épp elég sok De próbáld ki és akkor megtudod Valószínű akkor nem fogod ezt kérdezni Hanem azt fogod üvöltözi hogy ez túl sok
2016. okt. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 aki27bass válasza:
100%
#1 Orbitális f%$zágokat írsz!
2018. ápr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért írna orbitális fszságokat? Neki ez jött át. Én személy szerint meg tudom érteni. Amúgy engem is érdekelne, miért lett illegális ez a szer.
2018. szept. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
csak azért nem ez a legszerencsésebb megfogalmazása, mert ez a szerotonin szindróma tünete, amely extrém mennyiségű MDMA bevétele után fordulhat elő. egyébként amerikában pár éven belül vényre kapható gyógyszer lesz a PTSD kezelésére
2018. szept. 14. 10:32
 7/7 anonim ***** válasza:
A PTSD-ről én is tudtam :) érdekes téma. remélem, hogy nagyon alaposan kikutatják a jövőben ezt a szert. Igaz, hogy oxitocint is szabadít fel a szervezetben?
2018. szept. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!