Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szokjak le az Extasy...

Slender0820 kérdése:

Hogyan szokjak le az Extasy (Metanfetamin MDMA) -ról?

Figyelt kérdés

Elég súlyos függő vagyok hetente többször is csinálom, és egyre gyakrabban érzem, hogy fel kell szívnom egy csíkot.

Az elvonás illetve a függőség jeleit már nem 1-szer tapasztaltam tisztába vagyok velük. A barátaim már próbáltak segíteni de hiába, néhányan ott is hagytak a barátnőm kidobott a leszokással nagy valószínűséggel vissza is kapnám de túl ostoba vagyok ehez. 16 éves vagyok....



2016. nov. 16. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben szakemberhez fordulnék, de előtte elmondanám a szüleimnek is hogy mi van. Gondolom épp ezt akarod kikerülni, pedig enélkül nehéz. Ha őszintén meg tudsz nyílni előttük, a többi nem is lesz nehéz, akkor már menni fog magától. Tudom hogy félsz ettől a helyzettől, de ha jobban megvizsgálod attól félsz hogy fájdalmat okozol nekik. Így tehát önzőnek kell lenni, segíteni fognak mert a gyermekük vagy, ez az ő problémájuk is. Az is lehet ha nekik elmondod már nem is kell szakember, utána megszabadulsz a titkolózás terhétől és vállalhatod nyíltan az elvonási tüneteket, ami hatalmas segítség...
2016. nov. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Temessen el a barátnőd egy 2 méter mély sírba és egy csövön keresztül adagolja neked az ételt pár napig.
2016. nov. 17. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Keress fel addiktológust!!
2016. nov. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
elég zavaros amit írsz. kicsit kamunak tűnik bocs :D
2016. nov. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!