Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem tudok reggelente...

Miért nem tudok reggelente semmit se enni?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy reggel mikor felkelek egyszerűen egy falat sem megy le a torkomon. Inni is alig bírok, hányingerem lesz, néhány darab kekszet képtelen vagyok megenni, mert egyszerűen nem tudom leerőltetni. A hányinger fokozódik a bevett falatok után.

Az általában 10-11 óra előtt van csak. Pl. ha felkelek reggel 5-9 felé, akkor van ez. Viszont ha 10 felé kelek fel, simán tudok enni, bár nem ilyen rántottát meg nagyobb kaját, hanem csak kekszet stb.


2010. máj. 3. 17:58
 1/3 anonim válasza:
Én is ugyanígy vagyok ezzel. Azt mondják szoktatni kéne. Mikor nyaraltunk minimálisat tudtam hozzászokni mert ott az ember elé rakják. Életmód váltás kéne na de könnyű azt mondani. Nekem is van egy haverom reggel fel kel elé rakják a juicet elmegy futni, utána elmegy haverkodni, majd gyúrni. Na de ők milliárdosok azt sem tudja mit jelent az a szó, hogy munka. De míg az embernek a napi megélhetésért kell folyton küzdeni nem biztos, hogy tud ilyen életmódot kialakítani. Tehát marad a frázispuffogtatás!
2010. máj. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szoktatás kérdése. Egy időben én is ilyen voltam, semmit nem tudtam volna megenni reggel. Aztán szépen fokozatosan hozzászoktattam magam, de úgy, hogy most meg már rosszul is lennék ha nem tudnék reggel enni.
2010. máj. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Állítólag a gyomornak kell egy kis idő, amíg beindul reggel, ezért közvetlenül felkelés után sokan nem tudnak enni. De az is lehet, h ideges vagy az előtted álló nap miatt, és összeszűkül a gyomrod. Sztem ne erőltesd, egyél akkor, ha éhes leszel.
2010. máj. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!