Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így nem lesz gáz? Reggelent...

Ez így nem lesz gáz? Reggelente futni szeretnék legalább 1 órát. Este pedig kimennénk tesómmal focizni. De napközben meg szinte semmit sem csinálok.

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudok elmenni sehová mert nem tudom itthon hagyni az öcsémet,így kénytelen vagyok ülni a szobámban egész nap.Vajon így is tudnék fogyni pár hónap alatt 67 kilóból 10et egészséges táplálkozás (sok zöldség-gyümölcs,fehérje;kevés szénhidrát,cukros étel,ital)mellett?ha nem akkor légyszi mondjatok valamit mit csináljak nap közben?
2009. júl. 14. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudnál, persze!

Hát... otthon beteszel valami aerobic DVD.ét, az is jó. És beszállhat az öcséd is. :)Legalább lefárad :P:D

2009. júl. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha reggel futsz egy órát és este elmész focizni és még a kajára is odafigyelsz ez már nagyon jó :). Napközbe semmit nem csinálsz? :O... nem unatkozol? Amúgy beraksz még egy pár fekvőt meg húzódzkodást és még hatékonyabb lesz a zsírégetés. Focinál pedig ne lazsálj, légy labdaszedő csatár hátvéd jobboldalt baloldalt és kész siker :D. Lehet így kikaptok de te egy jót rohangáltál :).
2009. júl. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem úgy értem,h nem csinálok semmit,hanem ülök éskész xD
2009. júl. 14. 19:38
 4/4 A kérdező kommentje:
am. köszi szépen
2009. júl. 14. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!