Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elképzelhető, hogy meditáció...

Elképzelhető, hogy meditáció során elrontottam valamit és azóta rossz a közérzetem?

Figyelt kérdés
Üdv mindenki! Egy olyan problémám van, amivel nem tudok mit kezdeni. Röviden és tömören: Az utóbbi időben elég nagy volt rajtam a nyomás, sokat idegeskedtem és úgy döntöttem, meditálok egy kicsit, hogy lenyugtassam magam. Leszögezném, hogy nem vagyok gyakorlott meditáló, kezdő szinten szoktam időnként meditálni, amikor máshogy már nem tudok lenyugodni. Egyszerű technikát használok, becsukom a szemem, mély lélegzeteket veszek és a figyelmemet a légzésre összpontosítom. Régebben nem volt gond soha, de most mélyebbre mentem, majd mikor végeztem, szép lassan visszatértem, de utána rögtön tompaságot és nyomást éreztem a tarkómnál. Arra gondoltam, hogy ha kialszom magam elmúlik (azóta eltelt 3 nap). A tünet intenzitása csökkent és már nem is állandó, de időnként még érzem a nyomást a tarkóm körül, illetve ilyenkor nehéznek érzem az egész fejemet. A kérdésem az lenne, hogy valamit rosszul csináltam meditáció közben és ezzel okoztam bajt magamnak, vagy az azt megelőző idegeskedés "csapódik ki ilyen formában"? Esetleg valaki járt már így vagy tudna tanácsot adni, hogy lehetne ezt a kellemetlen érzést végleg megszüntetni? A válaszokat előre is köszönöm!

2016. dec. 31. 22:32
 1/1 anonim ***** válasza:
El,ő menj el a belgyógyaszatra ha 3 hét után nem múlt el.
2016. dec. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!