Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Xanax vény nélkül?

Xanax vény nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elég komoly depresszióm van, ezért szeretnék venni xanaxot, viszont orvoshoz nem akarok menni... nem tudjátok hol lehet hozzájutni vény nélkül?

2017. jan. 12. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Legálisan sehol, és nem véletlenül vényköteles. Így tudják nyomon követni, hogy egyszerre senkinél ne legyen olyan mennyiség, ami elég lenne egy mérgezéshez. Például.


Nem értem, mi bajod az orvossal, én volt, hogy a háziorvost kértem, hogy írjon valami enyhe nyugicukrot, mielőtt megbolondulok, és gond nélkül felírta.

Ha neked már Xanaxra van szükséged, akkor amúgy sem árt beugrani az orvoshoz, mert önmagában a gyógyszer csak arra jó, hogy függő legyél tőle.

2017. jan. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
MI az a xanax?
2017. jan. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szorongásra való a xanax, depressziót antidepresszánssal kezelik (pl: coaxil, tolvon, brintellix)


menj el pszichiáterhez egy-két óra várakozás után bejutsz hozzá és kb 15 percet vagy bent kijössz kezeddel a recepttel! Ez bonyolult?

2017. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos is felírja.
2017. jan. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

Háziorvos kérésre felírta (másik orvosi vizsgálathoz kellett mondjuk). Magadnak belőni nem fogod tudni az adagot, ha fel is írja: a legkisebbet fogja! Ráadásul baromi gyorsan meg lehet szokni! Nekem már 4. szem nem hozta a hatást amikor kellett és kérték hogy duplázzam meg a következő vizsgálatkor.

Így könnyű rászokni hogy ha nem érzed a hatást még beveszel stb és ha nem jutsz hozzá olyan leszel mint egy drogfüggő. Az elvonása nagyon kemény, nálunk rokon sajnos beleesett, pokoli volt mindenkinek amíg leszokott, ami évek voltak mert ő is maga kezdte el, a nagyszülőkét kiváltotta, nem adta oda, nekik kérte a receptet stb! A pszichológus viszont megtanít az okát kezelni, a tabletta elfedi csak ezt, meg nem oldja és egy életen át nem lehet ezen élni, kihozni csak magad tudod ebből a helyzetből az életed, a gyógyszer egy mankó, az orvos pedig segít az utat megtalálni. Sokkal nagyobb dicsőség kimászni és kezelni, mint sutyiba orvosságot szerezni és várni attól a megváltást.

2017. jan. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Illetve: öngyilkosságot nem lehet vele elkövetni! Hánytató van minden szemben és bizonyos mennyiség felett ez annyira sokszorozódik hogy erős hányást okoz.
2017. jan. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy jó dílernél.
2017. aug. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nepliget hajnali 6 ora. Vigyel penzt is, mert veny nelkul tizszer dragabb
2017. aug. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%

Az égvilágon semmit nem fog megoldani, max jobban érzed magad egy hétig.

Bírom, hogy az emberek a lelki bajaikat ugyanúgy gyógyszerrel akarják kezelni, mint a testit. De meg kell érteni, hogy NEM LEHET kikerülni azt, hogy foglalkozz saját magaddal, a belsőddel, különben belerokkansz és még betegebb leszel. Ez veszélyes játék.

Xanaxot írtak fel nekem is amikor rosszabbul lettem(erős szorongás), hát mit ne mondjak, még rosszabbul lettem! Nagyon erőszakos "gyógyszer". Ezekkel nagyon vigyázni kell és igenis kell hozzá orvos, de csak akkor érdemes ilyeneket szedni, ha mellette pszichológushoz jársz kezelésre. Egyszerűen nem lehet és nem érdemes megkerülni, foglalkozni kell a gondjaiddal és magaddal belül. Ez pedig így a legegyszerűbb.

2017. aug. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
A xanax csak eltompít de nem segít, inkább szívj spanglit aztán elemezd ki magadban a problémáid gyökerét...
2017. aug. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!