Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Veletek is van olyan hogy...

Veletek is van olyan hogy buli után másnap hasmenés-szerű tüneteitek is vannak?

Figyelt kérdés

Nem hasmenésem van hanem csak néha rámjön másnaposan a f*sás... Másnál is van ilyen?

Szinte minden alkalommal a buli után wc az első.. van amikor a bulihelyen megyek el nagydologra.. meg másnap is eléggé rossz szokott lenni a hasam.

És nem másnaposságra gondolok hanem f*sásra.. Megfigyeltem hogy az sem változtat semmit ha mást iszok.. A hétvégén pl csak sörözés után volt ugyanaz a hatás mint ami máskor vodka-whisky után lenne.. úgyhogy nem hiszem hogy valamelyik alkoholra lennék allergiás.. vagy mégis ott lehet valami gond?



2017. jan. 16. 00:35
 1/3 anonim válasza:
Nálam is volt már ilyen tünet, de nálam valószínűleg azért, mert degeszre zabáltam magamat:D
2017. jan. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem minden ivászat után ez van. Nekem nem megy a hasam csak jóval lazább a székletem és kb ez az első mikor felkelek.
2017. jan. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az alkohol mivel nem hasznosítható a szervezet számára értem ezalatt a tápanyagtartalmat/energiatartalmat ráadásul irritálja az emésztőrendszert ezért "méregként" fogja fel a tested, ilyenkor a tápanyagfelvétel részben megmarad, de a visszaszívás szinte teljesen leáll a bélben, és arra törekszik a szervezeted, hogy minden ami benned van, minél hamarabb távozzon, ha nem hánysz, hát majd kijön hátul... Van akiknél csak sok alkoholnál, valakiket meg egy korty pálinkával meg lehet fosatni XD

Ezen nem aggódnék, érdemes előre számolni vele ott alvós buliknál, de természetes reakció a szervezet részéről, ugyín így tud megfosatni a kávé, vagy a az olyan teák amikből sok "enyv" oldódik ki.

2019. ápr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!