Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anális szex után ( másnap)...

Anális szex után ( másnap) előfordulhat hasmenés?

Figyelt kérdés
Tegnap este együtt voltunk párommal. Erre ma elkezdtem görcsölni, majd hasmenésem lett, a vége már véres volt. Egész nap olyanokat ittam, amitől wc-re kell mennem... Ez most normális, vagy lehet valami más baj? ( pl polip, ami már volt 1x )
2016. ápr. 9. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Igen előfordulhat.Gondolkozni kellene,hogy mire való a végbél,és mire a vagina.
2016. ápr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Első elég elborult anál ellenes. Én sem vagy anál párti, de azért nem kéne azt hazudni, hogy hasmenést okoz. Esélyesebb, hogy benyalt valamit a kérdező. Hasmenést okozó vírus egész évben van és bárhol össze lehet szedni.
2016. ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem volt durva, és fájdalmas, akkor a vér semmiképp nem normális. A polip, illetve ennek megsértése esélyesebb.
2016. ápr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt már leszedték tavaly. Néha előfordult spontán is ilyen, ezért voltam tavaly dokinál. Most viszont már elmúlt szerencsére.
2016. ápr. 9. 18:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezek szerint mégsem. ki is újulhat.
2016. ápr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A polip ki tud újulni, de a hasmenés is fel tudja sérteni a bél nyálkahártyát, ami szintén okozhat vérzést. Nem mellesleg az anális szex is tud okozni végbélberepedést, ami szintén járhat vérzéssel.
2016. ápr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi.
2016. ápr. 9. 18:41
 8/8 anonim ***** válasza:
26%
A buuzik baasznak segggbe, undorító szerintem. 23/F
2018. szept. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!