Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szapora szívverés, erős...

Szapora szívverés, erős fejfájás vajon mitől?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többször előfordul velem, hogy hirtelen a semmiből elkezd szaporán verni a szívem, a fejem pedig majd szét szakad.Kicsit aggódok,hogy mitől lehet. A fejfájás már megszokott mivel sokszor rám tör a migrén de ez a fejfájás valahogy teljesen más.Leginkább az indokolatlanul gyors szívveréssel van problémám.

Valaki tudna erre valamit mondani? Esetleg aki hasonló dolgokat tapasztalt?

Eddig a stresszre tippeltem, de már túl vagyok a vizsgaidőszakon ami eddig stresszben tartott és sajnos ma is tapasztaltam ezeket a tüneteket.



2017. jan. 19. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Magas vernyomas, hormonalis oka is lehet. Nem tudom h fiu/lany vagy-e, ha lany: a fogamzasgatlod miatt is elofordulhat.
2017. jan. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lany vagyok, és igen szedek is fogamzasgatlot. 4 eve szedem eddig normalis volt teljesen a vernyomasom. Létezik ilyen, hogy ennyi idő után változna?:(
2017. jan. 19. 23:58
 3/6 jeverezi ***** válasza:
30%
idegességtől szedj nyugtatót
2017. jan. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyi kávét iszol naponta? A kávé eléggé turbózza a szívverést. Netalán vizsgaidőszak alatt keverted-e valami energiaitallal? Sokan ezt csinálják, aztán panaszkodnak, hogy a fejük majd szétrobban, és a gyors szívveréstől jóformán még szuszogni sem tudnak. Ha nálad egyik eset sem áll fenn, akkor szerintem csak pihenj. Lehetséges, hogy kifárasztottad magad, és a fáradtság most jelentkezik.
2017. jan. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En nem szednek be nyugtatot, mindenfele lelki nyavalyara, nem igazan hiszek az ilyen eros szerek altali "ongyogyitasban"....

hormonalis valtozas lehetseges, termeszetesen a vizsgaidoszak is felerositheti es igen a faradtsag is, aludd ki magadat rendesen, egyel normalisan, IGYAL ELEGET!!!! Es en egy ideig, leglabbis addig amig legalabb 1-2 hetig tunetmentes nem vagyok egyaltalan nem innek, es az egyeb elvezeti szereket is melloznem.(nikotin stb)

2017. jan. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat!:)Szerencsére nem dohányzom viszont volt, hogy átvészeltem néhány éjszakát kávéval lehet, hogy ez lesz itt a legnagyobb gond mivel alapvetően nem szoktam kávét inni csak nagyon ritkán. Erre nem is gondoltam eddig,hogy ez okozhatott ilyen problémát. Pihentem is sokat ma már semmi bajom!:) Remélem így is marad
2017. jan. 20. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!