Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bulimiások, vagy akik hánytatj...

Bulimiások, vagy akik hánytatják magukat? Mit dolgoztok? Hogy spóroltok pénzt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Igazából nem tudom, jó ötlet-e elkezdeni dolgozni, ahol kaja van (pl. gyrosos)


Inkább intellektuális munkát végeznék (pl. adminisztratív munka)


Ti mit dolgoztok?

Illetve minden nap hánytatjátok magatokat?


(NEM KÉREK BESZÓLÁSOKAT!!!)Felnőtt vagyok.



2017. febr. 6. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát kajálda tényleg kilőve.

De fizikai munkát se dolgozz ahol sokat kell állni mozogni. A szellemi munka jó ötlet. Irodai aszisztens vagy diszpécser. Ülő munka mindenféleképpen.

2017. febr. 8. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, én is az ülő munkát javaslom. Én hitelügyintéző vagyok. Szinte minden pénzem a kajára megy el, és ez miatt egyre több dolgot hanyagolok el. Gondolok itt arra, hogy például most már csak az alap tisztálkodási szereket veszem meg (semmi parfüm vagy dezodor). És még sorolhatnám, hogy mikre szánok egyre kevesebb pénzt. Kimozdulni is csak munkába szoktam újabban, vagy amikor falási rohamhoz vásárolok. Pedig nem olyan régen még elég aktív társasági életet éltem.
2017. febr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!