Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel hánytatják...

Milyen módszerrel hánytatják magukat akik bulimiások? Milyen időközönként "kell" hánytatni magad ahhoz h az látszódjon a súlyodon - alakodon?

Figyelt kérdés
én nem szeretném de érdekelne.

2013. márc. 8. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
a bulémiás minden étkezés után hánytatja magát mert büntudata van az étkezéstől. ezt leginkább azzal érik el hogy lenyomják az ujjukat a torkukon. a súlyosabb eseteknél már maguktól is hányhatnak...
2013. márc. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiszel Tünde naptárakat lapozgatnak
2013. márc. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
budipumpával olyan 20-30 percenként, hogy ne telljen meg a gyomruk sosem. Így hetente olyan nyolc kilót tudnak leadni az elején... Egy érdekesség még, hogy arról ismered fel a sikeres bulimiást, hogy budipumpa van nála.
2013. márc. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem ezt a hánytatás dolgot, mi túró jó abban? Egyszer elkapott valami víros hetekig hánytam, naponta többször, még a kórházban is... és nem volt benne semmi jó.


A barátnőm bulémiás, anyu kitiltotta tőlünk, mert egyszer átjött karácsonyi ebédre, jóízűen megette, repetázott a sütiből, majd eltűnt.

Kiment a garázs mögé, kapart egy gödröt a hóba és hánytatta magát.


S hogy ne látszodjon az ujjain a felső fogainak a nyoma, ezért az egyik kiskanalunkkal birizgálta magát.

2013. márc. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pár éve én is küzdöttem ezzel, én a fogkefe szárát dugtam le a torkomon, minden kajálás után. Elég beteg időszak volt... Már nem is tudom, mennyit fogytam, de arra igen, hogy csinos voltam, mégis elég puhány.

Most jóval kövérebb vagyok, mint akkor (pedig már minusz 10 kilónál járok^^), de egészségesen fogytam, és összehasonlíthatatlanul más az eredmény.

2013. márc. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nah... nem csinos voltam, hanem csontos.
2013. márc. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sosem értettem ezt a hánytatás dolgot, mi túró jó abban?


a bulémia kényszerbetegség. így nem lehet benne se értelmet se mást találni.

2013. márc. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!