Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A bulimiások hogyan hánytatják...

A bulimiások hogyan hánytatják magukat?

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
azok zabálnak ész nélkül,nem?
2009. szept. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Felfalnak minden kaját egyszerre, aztán bűntudatuk támad, ledugják az ujjukat és mindent kihánynak!

Tudom, mert sajnos én is az voltam :(

Ez egy betegség, mindig csak azt éreztem, hogy kövér vagyok pedig nem is!

2009. szept. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is az voltam. Megettem a kaját,aztán ledugtam az ujjam és kihánytam. Végülis így voltam boldog,mert megettem,amit megkívántam és ki is jött belőlem,így nem híztam,sőt,fogytam. Aztán egy idő után elkezdtem vért hányni és abbahagytam.
2009. szept. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
59%
Ez hülyeség. Az ujjledugásos módszer már nagyon elavult :S csak sok vizet kell inni és jön magától minden (legalábbis én tudtam befolyásolni, 2 évig voltam bulimiás).
2010. jan. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
én jelenleg is hánytatom magam és nagyon bűntudatom van emiatt, de önmagamtól már nem tudok meggyógyulni:S
2010. febr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azóta visszahíztam,de nincs az a szituáció,amiért még egyszer bulimiás lennék!!!

Majd ha már ti is vért hánytok,csak eljut a tudatotokig,hogy abba kellene hagyni!

2010. febr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
úristen:o mennyi idő múlva hánytatok vért? és milyen gyakorisággal hánytattátok magatokaT?:O
2014. aug. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!