Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bulimiások, anorexiások, vagy...

Bulimiások, anorexiások, vagy akik hánytatták / hánytatják magukat, segítenének? Orrcsepphasználattal kapcsolatban írok, illetve vér kapcsán?

Figyelt kérdés

Akik hánytatják / hánytatták magukat, akár anorexiások, akár ED-sek, akár bulimiások. Több kérdésem lenne?


1. Ha vérzik a torkotok, az mennyi idő, amíg meggyógyul? Vagy az eláll, vagy az azért lehet, mert túl sokáig b_sztatt_m a torkom?

2. Ti használtok orrcseppet, főleg a takony miatt?


2017. jan. 6. 21:13
 1/6 Bulimic Royalty ***** válasza:
31%
Én is Mia vagyok,már 18 éve,általában igyekszem vigyázni és óvatosan taccsolni (vagyis hánytatni magam),de hogyha mégis előfordul sajnos :/,hogy kicsit megkarmolom a torkom és vérzik,akkor hideg vízzel kioöblítem a számat és kicsit a torkomnál is,így az elállítja a vérzést.:) Kb.2 nap alatt meggyógyul.:) Addig csak nagyon óvatosan a hánytatással.:)
2017. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bulimic Royalty ***** válasza:
31%
Még egy jó tipp,szerintem nyírd le tövig és reszeled is le a körmeidet,mert ha az ujjaiddal hánysz akkor könnyen megkarmolhatod a torkodat,Én is mindig így lenyírom és lereszelem a kezeimen a körmeimet,így nincsen ilyen gond.:)Én használok orrcseppet,mert taccsolás utána nagyon kiszárad az orrom és a szemeim is.
2017. jan. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2017. jan. 7. 18:11
 4/6 anonim válasza:
Bocsánat az offért, csak kicsit lesokkolt ez a bejegyzés, amikor random megtaláltam. Tehát nem bántásból, hanem kíváncsiságból: ezt a megfelelő közösségen belül normális viselkedésnek, rossz szokásnak vagy súlyos betegségnek szokták mondani?
2017. jan. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Betegség.
2017. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bulimic Royalty ***** válasza:
0%
Én az életstílusomnak tartom.:)
2017. nov. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!