Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elmerjem hagyni a frontint...

Elmerjem hagyni a frontint egyszerre ha azt mondta a haziorvosom helyettesitoje?

Figyelt kérdés
Sajnos a haziorvosom nem rendel ketto hetig es helyettesitoje van. Vele most talalkoztsm eloszor. Azt mondta hagyjam el a 0,25 frontint es kezdjem el szedni a valerianat. Picivel tobb mint ketto honapja szedek nyugtatot elso honapban 2*1-etszedtem. Most 4*1 3*1 attol fugg. Hirtelen elhagyni nagyon nagyon felek es felek az uj gyogyszertol. Sajnos ilyen szorongos stresszes tipus vagyok. Mit tanacsoktok? A gyogyszert szorongasra kaptam. 34/f
2017. febr. 7. 07:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Várd ki a 2 hetet míg visszajön az orvosod, én azt szedném továbbra is amit ő írt fel.
2017. febr. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Háziorvos? Komolyan rá akarsz hallgatni? Nehogy abbahagyd. A valeriána egy gyógynövény messze nem olyan erős mint a frontin. A pszihiátered aki felírta először mit mond?
2017. febr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A pszihiáternek elmondtam, hogy milyen mellékhatások jönnek elő, de Őt ezt nem érdekelte, csak annyit mondott, hogy van ey megszokott gyógyszerem és szedjem továbbra is.

Háziorvosom a kezdetektől azt mondta, hogy hagyjam el a frontint és helyette orbánc tea, vagy citromfű teát fogyasszak.

A piszihiáteerm szerint meg szedjem tovább ahogyan eddig is. (Nem foglalkozott azzal, hogy mit mondok).

2017. febr. 7. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!