Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A háziorvosom megijesztett,...

A háziorvosom megijesztett, szerintetek cukorbeteg lehetek?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Ma voltam a háziorvosomnál ismét,nyár óta 4-5 alkalommal jött ki a hólyaghurutom. Tenyésztésre nem küldött,adott antibiotikumokat,amik nem hatottak száz százalékosan,én is sok mindent kipróbáltam már(tőzegáfonya,cickafark,sós ülőfürdő,vesetisztító tea,sok C-vitamin),de nem nagyon hozza meg az eredményt. Nem súlyos,inkább csak az állandó vizelési inger kínoz,egyszer volt, hogy véres vizelet is jelentkezett,de egyébként fájdalommentes. Mostanában tompa,alig észrevehető vesetájéki fájdalom is szokott lenni. A lényeg,hogy azt mondta,nem igazán érdemes tenyésztetni,de elküld egy laborra,mert lehet,hogy cukorbeteg vagyok,ezért cukros a vizeletem és ez jó a bacilusoknak. Nem utal semmiféle más tünetem cukorbetegségre,nem is étkezem úgy,ami indokolná,hogy az legyek,cukros dolgokat sem iszom egyáltalán,csak napi másfél liter csapvizet. Nyáron is és legutóbb is szex után jött ki a hólyaghurutom,bár óvszerrel védekezünk a barátommal,de én inkább azt hiszem,ez az ún. nászutas hólyaghurut. Vagy tényleg van esély rá,hogy cukorbeteg legyek és amiatt? Testsúlyom,alkatom normális,étkezésem is,de anya családjában többen is cukrosak voltak.
2016. márc. 10. 17:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez baromság, hogy nem érdemes tenyésztést csinálni. CSAK így lehet megállapítani, hogy mi okozza a visszatérő panaszokat és CSAK így lehet célzott antibiotikumot adni.
2016. márc. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!