Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kiment alólam a lábam. Megijed...

Kiment alólam a lábam. Megijedjek?

Figyelt kérdés
Tegnap arra ébredtem,hogy zsibbad a bal lábam.Felálltam tettem két lépést és összeestem,a lábam egyáltalán nem éreztem.Aztán fal mellett elbotorkáltam a wc-ig,itt visszajött bele az erő,de mikor felálltam és elindultam megint összecsuklottam.Nagyon megijedtem,és utána éreztem egy kis hányingert is,ettől még jobban megijedtem.Lehet ez agyi keringési zavar vagy stroke jele?Mert az is ébredéskor szokott jelentkezni.Kb 10 percig tartott,és utána úgy múlt el mint egy zsibbadás,de elfeküdheti az ember a lábát úgy,hogy egyáltalán nem érzi?
2010. máj. 9. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? ha fiatal vagy még akkor szerintem csak alvás közben elfeküdted a lábadat, simán elzsibbadt és max az ijedségtől lett egy kis hányingered. De ha már a 30-as 40-es éveidben jársz érdemes lenne meglátogatnod a háziorvosodat
2010. máj. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
32 éves vagyok,nem mellesleg tavaly volt egy szívbillentyű műtétem azért vagyok így beparázva.
2010. máj. 9. 10:33
 3/3 anonim ***** válasza:
hát akkor egyértelmű hogy dokihoz kell menni!!
2010. máj. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!