Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » El szaladt alólam a ló most...

El szaladt alólam a ló most mit tegyek a lelkiismeretemmel?

Figyelt kérdés
mindig figyelek az étkezéseimre és ma mintha visszamentem volna a régi életbe mikor 102 kg voltam és zabáltam összevissza.elmentünk vendégségbe megettem egy szeelt tejcsokit,étcsokit,aztán egy szelet túróssütit, aztán 1 db sós pálcikát és EZUTÁN félkilenckor(jézusisten) egy pizzás izét szénhidrátdús szeletet. kivagyok borzasztóvagyok..legszivesebben kihányám az összeset.. megyek is hashajtót bevenni...
2011. máj. 17. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tornázz egy kicsit. Én ilyenkor azt szoktam. :)
2011. máj. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ugyanmár...nem egy napon múlik az egész...nem egy nap alatt szedted fel az eddigieket. :) söt! nekem még fel is lendítette havi egy-egy ilyen nap :) folytatsd ahogy eddig tetted. ez az egy ilyen nem akkora ügy-de azért ne nagyon forduljon elö ilyen
2011. máj. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudod a fogyást fejben is fel kell dolgozni, különben egész életedben az ételek és a kalóriák rabja leszel. rettegni fogsz egy dek hízástól is.

Egy napi "rossz ékezés" (amit még véletlenül sem neveznék zabálásnak)nem a világ. Ettől nem fogsz hízni tartósan. Nem kell rögtön pánikba esni és széthashajtózni magadat. Holnaptól ismét normálisan eszel (bár ilyen hisztérikus reakció után nem tudom, egyébként normálisan eszel-e), és minden rendben lesz.

2011. máj. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

képzeld én meg ma ettem egy nagy zöldborsófőzeléket akkor egy nagy adag grillázst, csomó csokit, de nagyon sokat, gumicukrot, akkor öö pufirizst..

ja és fogyózom! :DDDD

akkor ez egy ilyen nap. meg akartam hánytatni magam de nem sikerölt..holnaptól újult eővel folytatom!!

2011. máj. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ugyanmár ez nem is vészes

azt hittem hogy legalább 4 tábla csoki

egy szelet tejcsoki nem gáz, étcsoki kifejezetten egészséges, egy szelet túrós süti-naés, legalább nem vajkrémes ami gázabb lett volna, könnyű túrós, sós pálcika az is kell a szervezetednek

pizzás szelet-egyszerm egyszer szabad

nyugi van ez nem sok, semmi bajod nem lesz, egy grammot se fogsz hízni, nehogy már hashajtót bevegyél ezért, szépen felhasználja éjjel a szervezeted az ételt ami meg fölösleges majd reggel kijönXD

folytass mindent tovább ahogy eddig csináltad és ne vonj meg mindent magadtól

2011. máj. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt így mondják:

Elszaladt vele(m) a ló!

2011. máj. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nomen est omen!
2011. máj. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gyanítom te se jó módszert választasz a fogyáshoz. Az összes fogyózó előbb-utóbb zabál. Miért? Meg a szervezete igényli, ő meg megtagadja a dolgokat. Vagyis valamit nem vittél be, amit akartál. Vagy egyszerűen csak az ízek hiáynoznak. Ez nem sok, ha ennél kevesebbet eszel egy nap, akkor piszok lassú anyagcseréd lehet hallod, hogy nem halsz éhen. Vizsga miatt ma elég vacakul ettem, keveset, de sajtosstangli, csoki, üdítő meg valami rizseshús, amit kajáldában vettem, meg vacsira bundáskenyér és gesztenyepüré mellett nem érzem, hogy nem ehetnék, pedig picike vagyok, szóval nem fogyaszthatok valami sok energiát. XD (általában azért nem ilyen szemeteket eszek XD).

Szóval ne legyen lelkifurdalásod. Kellett és kész. Nem biztos hogy egészséges kaják, de ne vonj meg magadtól mindent! Ha meg fosatod magad, tönkremegy az emésztésed, és akkor leshetsz, milyen kellemes is ám. Nem számolgathatod egész életedben a hülye kalóriákat. Majd holnap elmész futni, azzal le van tudva a dolog, és elfelejtheted, jó? :)

2011. máj. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy nap nem a világ.
2011. máj. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!