Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet csinálni az ellen,...

Mit lehet csinálni az ellen, hogy megijedjek hirtelen hangoktól?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesít a dolog...sokszor ülök órán és leesik valahol egy könyv és megijedek, vagy itthon az öcsém tapsol egyet akkor is. Lehet hogy az idegi állapotom miatt? Mertelég sokszor vagyok feszült. Nincs valami megoldás ijedésekre? :(
2010. jún. 27. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:

hát velem ez is sokszor megtörténik.:) teljesen relaxált állapotban vagyok, aztán hirtelen csattanás, és összerezzenek... barátaim sportot űznek abból, h néha rám ijesztenek, aztán meg röhögnek:P

engem nem zavar egyébként...nem vagyok egy idegbajos típus. de ha feszültnek érzed magad jóga és társai meg intenzív sport nagyon jó a feszültségre!

2010. jún. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én íjenekre nem íjedek meg, hogy leesik a könyv. De, ha pl egy kamion légküröt megnyomja, mellettem... :D, akkor igen, szóval a nagyon hangos hírtelen hangokra íjedek meg. Nem nagyon lehet vele mit csinálni. Ez egy reflex úgy tudom.
2010. jún. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lécci csak jógát neee...
2010. jún. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!