Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért megy ki alólam a gördesz...

Miért megy ki alólam a gördeszka ha menet közben akarok olliezni?

Figyelt kérdés
Helyben már megy (eddigi legnagyobb 50-60 cm) de ha menet közben próbálom mindig kimegy alólam a deszka. Ez miért van?
2011. szept. 5. 14:54
 1/2 VicToooR x GB ***** válasza:
én is deszkázok kb 4 éve na figyelj az a lényeg hogy amikor menet közben csinálod a súlypontod a lábaidra és a kezedre helyezd ekkor már csak a testedet kell tovább vinni :D
2011. szept. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Heló bizony az ollie szopatos trükk tud lenni én fél évig nem tudtam rendesen ollizni trükköknél ment de amugy simán maga az olli nem és kb fél év után jöttem rá csak azt gyakoroltam egy napig aztán valahogy sikerült de ha már egyszer sikerül onnantól mindig fogod tudni normálisan szóval gyakorold nagyon sokat és tuti menni fog meg kell találni az összhangot a pattintás és a csúsztatás között ezt nem lehet elmagyarázni vagyis el lehet de erre magadtól kell rájönnöd mindent bele!
2014. jan. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!