Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem azt, mintha kis...

Miért érzem azt, mintha kis tűkkel szurkálnák az egész testem?

Figyelt kérdés
Mostanában azt vettem észre, főleg ha lépcsőzök és amikor elkezdek zuhanyozni, mintha kis tűkkel szurkálnának, de szinte mindenhol, főleg a felsőtestem. Régebben is éreztem párszor, de nem ennyire sűrűn. Akkor legtöbbszor olyankor jött elő, mikor a buszon kapaszkodzam. Nem olyan érzés, mint a zsibbadás, nem is fájdalmas, de idegesítő. Olyasmi, mint amikor valami műszálas cucc feltöltődik és megráz minket, csak enyhébb és kb. mindenhol. Mi lehet ez?

2017. márc. 3. 05:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Hátha az okozza, hogy száraz a bőröd és ezért ilyen módon reagál az ingerekre. Nekem fürdéskor (arcon-homlokon) volt ilyen érzés, amikor száraz volt a bőröm. A meleg hatására ilyen módon reagált.
2017. márc. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van, mert napokig viszketett a combom, úgy ki volt száradva, folyton testápolóztam magam, de az nagyjából elmúlt. Köszönöm! :)
2017. márc. 3. 15:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Angliában kapható az E45 krém száraz bőrre, neten tudsz rendelni.

Eddig bárkinek is adtam belőle, mindenkinek megoldotta a problémáját.

#1 voltam.

2017. márc. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!