Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes terhes vagyok, pár...

24 hetes terhes vagyok, pár napja egész felül a gyomrom tájékán érzem, hogy húzódik a bőröm, olyan mintha ezer apró pici tűvel szúrkálnák kívülről. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
Most nyúlik a bőröm, vagy mi? Rendszeresen kenegetem, meg fog repedezni?
2008. jún. 9. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha rendszeresen kenegeted, nem fog megrepedni, esetleg csak ha hajlamos vagy rá. Nekem is legalább 16 hete zsibbad a hasam a mellem alatt és sokszor volt hasonló érzésem, hogy mindjárt szétszakad a bőröm, de még csak terhességi csíkom sem lett, és nem is repedt meg sehogy sem. Pedig nem is kentem minden nap. De azt is hallottam, hogy ez alkati kérdés is. De te tegyél meg mindent és az a bizti!

Kellemes heteket!

38 hetes kismama

2008. jún. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is éreztem kb 22 hetesen, de mostanra elmult (26 hetes vagyok). Szerintem nyúlik a bőr, ahogy nő a baba.

Igaz most láthatóan sokat nő napról napra, mégsem feszül a bőröm már. Kenegetem én is de csak napi egyszer.

Ha meg is reped, akkor a has alja reped, de ha kenegeted, akkor hátha nem. Ez alkatfüggő.

2008. jún. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A bőröd nyúlása is lehet, de lehet, hogy nől a hasad és húz lefele, és meg kell szoknod ezt az érzést. Próbáld meg, hogy alulról tartod a hasad, vagy elfekszel, akkor enyhül -e?

Vagy még arra gondolok, nekem olyan volt, hogy izomláz szerű fájás a mellem alatt, ez meg a rekeszizom fájdalma, ami a has növekedésétől és megváltozott tartástól van, pár hét alatt elmúlt, igaz sokat szenvedtem vele, mikor már fekve sem volt jó.

Ha megnyugtat, nyugodtan kérdezd meg a nődokidat:-)

2008. jún. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!