Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elmenjek e ezzel az orvoshoz?

Elmenjek e ezzel az orvoshoz?

Figyelt kérdés

Múlt hét csütörtökön kezdődött.Állandóan nagywc-re kell járnom.Már több mint egy hete egyszer sem bírtam ki hazáig.El kellett mennem reggel a buszmegállóban vagy a suli után be a plázába nagywc-re.Ma is csak az volt a szerencsém,hogy rövid napom volt.De ma is egész nap küzdöttem,hogy visszatartsam.Itthon elmentem,de már meginz kell.A héten közel 1000 ft-ot elköltöttem a buszmegállói wc-ben.Napi 3-4 volt a héten többször is.

Mit csináljak?Menjek el hétfőn az orvoshoz?Mit mondjak neki?Ez végülis nem hasmenés,mert szilárd a széklet.Az étrendemben nem történt semmi változás.Adna erre valami gyógyszert?Nem küld el laborba?



2017. márc. 3. 16:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt fogja mondani hogy széntabletta,tejmentes diéta. és hogy ő egyél sok krumplit ami keményíti a székletet!
2017. márc. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!