Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pánikosok/szorongok mernétek...

Pánikosok/szorongok mernétek esti munkát vállalni?

Figyelt kérdés
Eddig nappal dolgoztam,de sokszor rosszul vagyok.Nálam ritkán van esténkènt rosszullèt.A reggeleim az elviselhetetlenek illetve a napközbeni időszak.Csak annyi a próblèma nem tudom hogy a napközbeni alvás mennyire lenne pihentető?stb..Nem szeretem már a régi munkahelyem ezért kerestem mást.Itt ovodába dolgoznék takarítókènt 8órát esténkènt.Eléggé csábít a változás de ott van a félés is.Szerintem 1próbát megér.Mivel a tavaji nyarat is tp-n töltöttem szinte mert a melegbe olyan erős pánikbeteg voltam hogy munkaképtelennè tett.Itt meg ha azt nézzük este már hűvös van.Tudom hogy n most lesz nyár,de ez is érv a változás mellett :)!26N
2017. márc. 6. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom közmunka :/ Sajnos nem sokat keresnél.Kollégák lennének? Bár ha lenne, gondolom akkor sem sok.Ez így nagyon nyugis lehet és szerintem lenne időd kipihenni magad.Este már a kutya se fogja figyelni, mit csinálsz.Akár ott is pihenhetsz, lazithasz.
2017. márc. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én amúgy mernék.Nekem attól paráznék, ha túl késő este kéne mászkálnom az utcán.Lévén a mai "közbiztonság"...
2017. márc. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem közmunkaprogram álltal dolgozok se most,se az oviba:)
2017. márc. 6. 16:10
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem közmunkaprogram álltal dolgozok se most,se az oviba:)Gyárba dolgozom jelen pillanatba.
2017. márc. 6. 16:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne. Én is mindig reggel voltam a legszarabbul.
2017. márc. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim alapján, éjszaka normálisabbak a gyárban az emberek, mint nappal. :D
2017. márc. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocs utolsó vagyok, és most olvastam végig a kérdést.

Ha nem kevesebb a fizetés, de az engem körül vevő emberek kevesebben vannak, akkor mindenképpen váltanék. :)

2017. márc. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!