Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandó álmosság, levertség,...

Cukikutyus kérdése:

Állandó álmosság, levertség, farkasétvágy. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Kb.2-3 hete vannak ilyen tüneteim,nő vagyok,és elvileg terhesség nincs,mert rendesen megjött a menszeszem,de érdekes módon le vagyok lassulva,álmos vagyok,sokat eszek,és egyszerűen nem vagyok önmagam. Már volt máskor is hasonló eset,elmentem dokihoz,de az alacsony vércukorszinten kívül minden vizsgálati eredményem jó volt. A doki szerint a cukorszintem se vészesen alacsony,azt javasolta,igyak több folyadékot,és ennyi...iszok,ahogy csak tudok,de nem jobb a helyzet.Valakinek volt hasonló tapasztalata ?
2017. márc. 10. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Pl. pajzsmirigy alulműködéstől lehet.
2017. márc. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá èn is...Mivel kezelhető ez a problèma?
2017. márc. 10. 21:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Vas hiány /vérszegénység

:)

2017. márc. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz, kérj egy vérképet, ha ő hormonális elváltozást lát, endokrinológushoz fog küldeni.
2017. márc. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, voltam dokinál ezzel a problèmával 2015-ben, elküldött vèr ès vizelet vizsgálatra, ott semmi, minden eredmènyem jò, ezután endokrinològus is megcokt, ott se semmi, aztán hagytam is a fenèbe...de lehet, hogy ùjra elmegyek a dokihoz, hogy találjon ki valamit...
2017. márc. 14. 12:23
 6/6 A kérdező kommentje:
*megvolt
2017. márc. 14. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!