Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szédülést vérnyomás és vércuko...

Szédülést vérnyomás és vércukor problémán kívül még mi okozhat?

Figyelt kérdés
Nem állandó, csak időnként fellép. (Orvos is megvolt.)
2017. márc. 11. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Stressz.
2017. márc. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha a koponya nem illeszkedik megfelelően az atlaszra. Ez hosszú távon a szédelgések mellett vázszerkezeti elfajulásokat is eredményez.
2017. márc. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: gerincproblémára gondolsz? Nyaki porckorong?
2017. márc. 11. 19:44
 4/10 anonim ***** válasza:

Az is lehet belőle! illetve idővel kialakulhat lábfájás, gerincsérv, és még számtalan betegség, a helytelen testtartás miatt. A túliskolázottak ráfogják az egy kézben hordott iskolatáskára, pedig a valódi probléma az az atlaszcsont.

Ha orvos nem állapított meg semmi mást ami a szédülést magyarázná, akkor érdemes ezt is figyelembe venni. Persze a szédülést okozhatja egy megduzzadt nyirokcsomó is, de a nyirokcsomó időnkénti duzzanatát az atlaszcsont ferdülése, mozgása készteti. Akit kupán vágnak, az is ezért szédül meg, esik össze.

2017. márc. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És mit lehet tenni, ha ez a probléma oka? (Gyógytornára jártam már régebben, az hozta elő ezt a problémát. Szóval elég negatív tapasztalatom van vele.)
2017. márc. 12. 12:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Van valaki aki valamilyen magas frekvenciás készülékkel egyetlen kezeléssel helyreteszi ezt a csontot. Én magamnak egy 50 hercz körüli rezgésszámú masszírozógéppel csináltam.
2017. márc. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Linket vagy más információt, elérhetőséget nem tudsz adni esetleg?
2017. márc. 13. 12:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Vashiány
2017. márc. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]

a gugli ezt adta ki elsőre. Lehet nincs definiálva benne a szédülés, nem olvastam. De a koponya helytelen illeszkedése is befolyásolja az egyensúlyt.

2017. márc. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2017. márc. 14. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!