Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tavaszi fáradtság miatt van...

Tavaszi fáradtság miatt van ez mostanában vagy valami más bajom lehet?

Figyelt kérdés

Sokszor vagyok levert, lehangolt főleg ha szürke idő van kint és esténként. Időnként könnyen elálmosodok, és amikor nem vagyok álmos és ébren vagyok, akkor meg sokszor tompább, bágyadtabb vagyok a kelleténél, kicsit a látásom is furcsa néha.


(Szedek multivitamint, eszek gyümölcsöket és a vérnyomásomat gyakran mértem mostanában, mindig tökéletes volt 110-120 körül)


Mindemellett hozzáteszem még azt is hogy mostanában elég sokat aggódok a jövőm és az egészségem miatt, és eléggé félek a rosszulléttől


2017. márc. 19. 14:46
 1/2 A kérdező kommentje:
20/F
2017. márc. 19. 14:46
 2/2 anonim ***** válasza:
Milyen rosszulléttől félsz?Volt rá példa,hogy rosszul lettél?Lehet szimpla tavaszi fáradtság persze.De ha depis vagy sokáig,keress fel egy szakembert!
2017. márc. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!