Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van remény, megoldás számomra?...

Manócska1 kérdése:

Van remény, megoldás számomra? Többi lent

Figyelt kérdés
38 éves nő vagyok. 165 cm magas és 81 kiló. Többszöri próbálkozás után el vagyok keseredve mert egyszerűen nem tudok fogyni. sajnos pszichiátriai gyógyszereket is szednem kell,amik hizlalnak és étvágyat csinálnak. Mit tanácsoltok,mit tehetnék?

#hát #fogyás #rossz #a közérzetem #is fáj a túlsúlytól is.
2017. márc. 24. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Cukorterheles, endokrinologia volt mar? Nogyogyaszat?
2017. márc. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
cukorterhelés még nem volt. azt hol csinálnak? nőgyógyászatilag minden rendben. egy kis miómám van,azt mondták ha nem okoz panaszt nem kell műteni. endokrinológián kezelnek magas prolaktin szintem miatt
2017. márc. 24. 18:55
 3/7 anonim ***** válasza:

A magas prolaktin-szint okozhat hízást, ahogy némelyik antidepresszáns is. Lehet, hogy antidepit kéne váltani, nekem volt olyan gyógyszerváltásom, ami után két hét alatt fogytam 8 kilót.

Ha nem ez az ok, akkor a prolaktin-szintet kéne kezelni.

2017. márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs, szóval hogyan kezelnek az endokrinológián?
2017. márc. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi. nem tudom,majd beszélek a pszichiáteremmel. gyógyszert szedek a magas prolaktin szintemre
2017. márc. 25. 08:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Cukorterhelest laborban csinalnak
2017. márc. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi
2017. márc. 25. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!