Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás? Mit kell csináljak még, hogy végre észre vegyenek a nők?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, nem volt szerencsém soha a nőkkhőz. Mindig reménykedtem abban, hogy hamarosan megtalálom az igazit, de sajnos nem így történt. Probáltam mindenhol ismerkedni, de egy randira se kaptam esélyt. Magas vagyok és testes, de ez ellen próbálok tenni, testépítek és izmos szeretnék lenni. Hülye se vagyok, egyetemen tanulok és ráadásul ösztöndíjat kapok tanulmányi eredményeim miatt. Nem tudom már mit tegyek, hogy végre engem is egyenértékűnek tegyenek a lányok, hogy nekem is ugyanannyi esélyt adjanak, mint a többi férfinak. Külsőmről már össze vagyok zavarodva, visszajelzések szerint én az átlagos és a szép határán vagyok, ennél a kettőnél mondtak engem mindig. Önbizalmamat elég keményen lerombolták, és nem tudok kilábalni belőle. Mondjátok meg, mit tegyek, hogy végre helyre jöjjön minden? (Ilyen picsogást meg a b*nkó válaszokat kérlek mellőzétek, így is elég szar ez, hogy nem tudom mit tegyek még.)

2017. jan. 8. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
vedd magadat is egyenértékűnek
2017. jan. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy hiába veszem, ezen nem változik semmi. Attól még levegőnek néznek, és nem adnak esélyt.
2017. jan. 8. 10:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyrészt a kisugárzáson mulik
2017. jan. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

múlik a dolog. Amíg nem vagy magabiztos és nem éreznek erőt rajtad (nem az izomzatra gondolok hanem a kiállásra viselkedésre kommunikációra) addig nem kelted fel az érdeklődést.

Véletlen előbb elküldtem

2017. jan. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hogyan bírom fejlődni ebben?
2017. jan. 8. 11:12
 6/9 anonim ***** válasza:

20 éves vagy. Íratközz be néptáncra. A haverjaid ezen röhögni fognak. Néptáncos helyeken mindig több a lány, mint a srác. Járnak oda csinos lányok is bőven és meg fogsz lepődni mennyi értelmes csaj van ilyen helyeken.

Én 16 évesen jártam egyegész nyáron át tartó társastánc suliba. Anniy lányt volt ott, hogy csak kapkodtam a fejem. és igen, dögösek is voltak szép számmal. Én ott jöttem rá, hogy azért mert a suliban átnéztek rajtam a lányok, más lányoknak még lehetek érdekes és vonzó.

Emellett pedig sportolhatnál is valamit, az sosem árt.

2017. jan. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
disszidálj.
2017. jan. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha még egyetemre jársz, ott azért könnyebb is ismerkedni: járj el a csoporttársaiddal, haverokkal az egyetemi bulikba, vagy akár a különböző témájú előadásokra, amikre más szakról is mehetnek.. nézelődj a könyvtárban - és ne csak a könyveket :-) kezdj el szemezni, ha valaki szimpatikus neked, menj hozzá beszélgetni. Nem kell rögtön lerohanni senkit, ha többszöri találkozás után is tetszik, hívd el valahová :-)

Járj nyitott szemmel :-)


Igaza van az egyik előttem válaszolónak: attól hogy a közvetlen környezetünkben nem tetszünk senkinek, máshol, más lehet hogy pont utánunk sóvárog, csak épp nem vesszük észre :-)


Sok sikert ;-)

2017. jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

PUA


Pl. kezdésnek ez elég jól összefoglalja a lényeget:

https://www.youtube.com/watch?v=b5mFl7ov5xk

2017. jan. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!