Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek, hogy ne a buszon...

Mit tegyek, hogy ne a buszon jöjjön rám a kakilás?

Figyelt kérdés

Így is fél 5kor kelek direkt ez miatt, hogy legyen időm kaksizni. Ez úgy áll össze, hogy fél 5kor kelek, fekszek 10 percet, aztán öltözök, fogatmosok stb és 5re kéaz vagyok. Ezután a wc-n ülök, amíg el nem indulok a buszhoz. Néha mozgok, ugrálok, vizet iszok, de az sem segít.

Nem kávézok, nem segít a melegvíz éhgyomorra, szilva estére. Semmit nem hat.

Hashajtót szedni nem akarok.

Állandóan fél 6 és 7 között kell kakilnom, sehogy nem tudom átszokatni magam más időpontra, nem megy.

Fél 7kor indul a buszom. Nekem 6:10kor kell elindulnom, deahogy sétálok kifele, akkor is rámjön már a kakilás és nincsen nyílvános wc sehol sem. Ha meg visszatartom, akkor egyből jön a hányinger, csikarás, foshatnék. A busz mindig tömve van, sose tudok leülni. Volt, hogy le is szálltam és hazajöttem. Akkor elmúlt.

1 hete van ez megint. De most ezen a héten tegnap se és ma se mentem suliba ezért. Voltam múlthét csütörtökön vérvételena háziorvosnál. Levett 5-6 kémcsővel, de nem monsta meg, hogy mire. 1et mondott csak, a helicobacterre. A többi nsm tudom mi lehet.

A lapomra ráírta, hogy Colica abd. ami hascsikarást jelent a gugli szerint.

Nagyon stresszes vagyok, utálok buszozni. Régóta fennáll már ez, de eddig nem volt. Most jött elő megint.

Utálok buszozni, a tömeget, így is hogy ezzel a fél 7es busszal megyek, ami sose ér be időre, mert nekem még a városban helyi járathoz is sietnem kell,mindig elkések óráról. 7:45től kezdődik.

Próbáltam bemenni hamarabbi busszal, 5:58, 6:03, de azon is rámjött a csikarás és a foshatnék, már izzadtam, sírtam és sehogy nem tudtam megnyugtatni magam.

Mit csináljak már? Tudom, hogy idegi alapon van az egész, de tönkretesz már! Iskolába se tudok rendesen járni, anyuék csak kiabálnak rám és azt mondják iskolakerülő vagyok, ami nem így van, de hiába mondom nekik, nem hiszik el.

Az is benne lehet, hogy koraszülött vagyok? 6 hónapra születtem. Most jönnének ki a bajaim ebből adódóan? Kérlek segítsetek! Nem érti meg senki milyen szar helyzet ez! 20 éves lány



2017. márc. 28. 07:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Túlparázom ez tény, de amikor rámtör bepánikolok, mert nem tudok elmenni sehova és félek, hogy rosszul leszek, ami be is következik. Nem tudom mit csináljak :(
2017. márc. 28. 22:01
 12/15 anonim ***** válasza:

Reggel dugj föl egy glicerines kúpot! Az kiüríti a végbeledet amíg otthon vagy, így később nem lesz ingered.

Talán ez segíthet...

2017. nov. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Na sikerult a kaveval idoben Kaksiznod???
2018. febr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Felnőtt pelenka? (Ez most nem vicc, ha ennyire idegre megy. ) Mondjuk nekem a vizelessel van igy, az tuti biztos idegi alapú, hiszen ha /pl./ 4:45kor uritek először, akkor már 5:15re kell, mintha órák óta kéne. Vese tisztítás gyanánt(is) iszok néha 1-2 sört hétköznap, amennyiben nagyon kritikus a helyzet és az kicsit helyre állítja. (Színtelen vizelet) Magára a "nagy dologra" annyi tanacsom van, hogy hozd magad izgalomba valahogy és talán szaporabban "megindul" a belmozgasod. Ha pedig szorongsz, akkor nincs mast tenni, mint közösülést, vagy maszturbalast vegrehajtani, ami oldja a feszultseget.
2018. márc. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hasonlóan vagyok mint te kérdező,nekem vizeshasmenésem van reggelente.

Te átszoktattad már magad?

2020. szept. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!