Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tegnap voltam vesekő zúzáson....

Tegnap voltam vesekő zúzáson. Mennyi idő amíg kijönnek a darabok, vagy nem is fogom észrevenni? Lehet hogy meg sem fogom érezni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt nehéz megmondani hogy érezni fogod e! Szerencsés vagy ha nem:)

Igyál nagyon sokat az a fontos. Szerintem a napokban ki kell jönniük,de ezt pontosan nem tudom megmondani

2010. máj. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen iszok.de azt is hallottam hogy ilyenkor ha kicsi a kő(nekem kicsi)akkor porrá zúzzák,és úgy nem fáj.szerinted?
2010. máj. 12. 11:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Férjemnek a homok távozása is nagyon fájt. Nekem, amikor egyszerre két, nagyjából rizsszem nagyságú és formájú kövem volt, az egyiknél a falat kapartam, amikor kijött, a másiknál - legalábbis az elsőhöz képest - akár dalra tudtam volna fakadni, épp csak egy kis fájdalmat éreztem. Az orvos szerint az elsőnek érdesebb lehetett a felülete.

Igyál nagyon sokat, hamar túl leszel rajta, remélhetőleg fájdalommentesen.

2010. máj. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen de az enyém zúzva lett.Nagyon sokat iszom,de még semmi.Az egyik el volt akadva,úgy lökték vissza a vesémbe,és most attól félek,hogy megint elakadt,elakadtak.Bár ha össze van zúzva csak nem akad el nem?
2010. máj. 13. 11:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz, ne foglalkozzál vele. Te megtetted, ami megtehető. Ha jön, jön, ha nem nem. Csask feleslegesen idegesíted magad.
2010. máj. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még annyit: azért az ivást sem szabad tulzásba vinni. Mindent csak normálisan.
2010. máj. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem is kb 1-2 órán belül megindült
2010. máj. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!