Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem úgy hogy szédülök...

Miért érzem úgy hogy szédülök de közben nem?

Figyelt kérdés

Pontosan 1 hete valósan elkezdtem szédülni de nem tudom miért,másnap este újra előjött de azt nem mondanám szédülésnek csak úgy éreztem mintha szédülni fogok és a mai napig ez előjön nálam esténként.12 évesen volt pánikbetegségem ami 1 évig tartott és abból állt hogy hányingert kaptam éjjel nappal.

Nem tudom hogy újra előjöhetett-e csak más formában,egyik családtagom elvesztése miatt jó 3 hónapig szenvedtem de már annyira kihevertem hogy majdnem a régi legyek.Az utóbbi hétben bevallom pár stressz ért és aludni se aludtam sokat na meg minden reggel sírhatnékom volt annyira akartam visszaaludni.Lehet a kevés alvás a probléma?


2017. ápr. 2. 22:01
 1/1 anonim ***** válasza:
A rejtőzködő pánikbetegséged miatt.
2017. ápr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!